Klomen femare rahim filmi açıklanamayan infertilite

Ama ben çatlatmayın bir hafta önce oldun o zaman vermesi gerekmiyor muydu. Sanki geç yaZdı bana ilaçı gibi
Ben çatlatma iğnesini olduktan 48 saat sonra aşılama sonrası fitil olarak verdi bu şekilde daha az yan etkileri oluyormuş ve fitil olarak daha etkiliymiş öyle demişti doktorum ve aslında ilk aşılama öncesi verilmesi lazımmış ikincide verdi deneme amaçlı ilkinde vermedi

Ben kime göründüysem ve kiminle konuştuysam aşılamayı önermiyor çünkü aşılama eşimde sperm sayısı yada hareketliliği vs az olanlara öneriliyormuş bizim öyle bi durumumuz olmadığı için doktor bekleyin beklemek istemiyorsanızda tüp bebeğe gidin çünkü aşılama çok gereksiz dedi

Çok kararsızım doktorumla konuşup duphastonu alıp almamakta

Bilemiyorum cnm bizde ikimizdede sknti yok devletteki doktor önerdi. Her doktorun kendine göre tarzı var herhalde

Merhaba bir şey sormak istiyorum. Hsgyi devlette mi çektirdin ve ilaç ücreti verdin mi!?

KIzlar maalesef aşılama sonucu bir kez daha negatif çıktı tüpler açık yumurtalık yeteri kadar büyüktü pkover yoktu hormon sonuçları iyiydi hsg sonuçlarımda bir problem yoktu eşimin sonuçları iyiydi ancak ikinci aşılama da maalesef tutmadı ve bellide bininci kez maalesef negatif Kelimesini duyuyorum hergün dua etmeye devam yinede pes etmiycem sil baştan yeniden başlıyoruz artık bir iyi haber duymak istiyorum yokmu iyi müjdesi olan kimse

Canım benim bizimde herşeyimiz temiz sorunsuz sebebi bilinmiyor ancak gebe kalamıyorum tek çağremiz dua duadan başka artık elimden bişey gelmiyor İnan tek değilsin

Canım benim bizimde herşeyimiz temiz sorunsuz sebebi bilinmiyor ancak gebe kalamıyorum tek çağremiz dua duadan başka artık elimden bişey gelmiyor İnan tek değilsin
Duadan başka yapabileceğimiz hiç birşey yok maalesef doktor kararı bize bıraktı ya tüp bebek yada aşılama karar sizin dedi bu ay da sonkez aşılama deniycez sonrasında olmazsa tüp bebeğe geçicez inşallah olur

Adet günüm 2 gün geçti perşembe günü test yaptım tek çizgi, yarın tekrarlamayı düşünüyorum, aşırı stress hiçç belirtim yok Femara geçikme yapar mı ? Belirtisiz gebelik olur mu ?

Adet günüm 2 gün geçti perşembe günü test yaptım tek çizgi, yarın tekrarlamayı düşünüyorum, aşırı stress hiçç belirtim yok Femara geçikme yapar mı ? Belirtisiz gebelik olur mu ?
Öncelikle merhaba femara kullanan biri olarak söylüyorum iki gün bazen dört gün bile gecikme yapabilir belirti konusunda bazen belirtisizde gebelik olabilir bence garanti olsun diye kan testi yaptırmalısın

Belirtisiz olabilir bikac gün sonra tekrarla emin olmak için kan ver ,

Cumartesi adet günümdü, bugün yine kaset test negatif Hayırlısı olsun femara ya güveniyorum ikincinin dozunu daha iyi ayarlar doktor Hafif çizgi olsa kan verirdim ama tertemiz bir tek çizgi var

Cok iyiyim şükür nasipse bı oğlum olacak inşallah umudunu kaybetme mucizeler beklemedihin anda bulur seni
Sağlıkla gelsin inşallah çok sevindim ne zaman öğrendiniz cinsiyetini bende ikiz istiyorum bir kız bir oğlan allah nasip ederse inşallah umudumu hiç yitirmedim pes etmekte yok dilerim nasip eder allah isim düşündünüz mü ?!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…