Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

böyle olumsuzlukları düşünme kiminde oluyor böyle agrılar buda normal herkesin agrı eşiği farklıdır öyle düşün kiminde hissedilirken kiminde hissedilmez ayrıca dış gebelikte ilk zamanlarda böyle ağrılar olmaz beta yükseldiğinde günün gectiğinde kasıklarda olur agrı belkide cok düşünüyorsun psikolojık olarak oluyor agrılar kendini çok dinleme başka şeylerle uğraş kafan dağılsın

Doğru diyorsun balım her şeye kolay ulaşıp araştırabilemekte sıkıntı bi şey hissediyorum hemen google yazıyorum sonra onu düşünüp canımı sıkıyorum . neyse 1 hafta daha sıkalım dişimizi belli olur 1 haftaya hayrlı haberlerle inşallah

amin inşallah canım umarım hepimiz pozıtıf testleri sıralarız böyle

Pozitifi gören hemen yazsın bize umut olsun kızlar bazıları platformu bırakıp gidiyor hiçbir şey demeden inanın üzülüyorum

Pozitifi gören hemen yazsın bize umut olsun kızlar bazıları platformu bırakıp gidiyor hiçbir şey demeden inanın üzülüyorum
Aynen bende ya ama bu ay umutluyum bakalım doktor bana ilaç kullanma bırak ne zaman adet gelirse gelsin dedi bende tamam dedim inşallah adet gelmezde güzel haber gelir

Amh değerinbe hiç bakma canım tek başına bişey ifade etmiyor bizzat kendimden biliyorum. O yüzden içini ferah tut canım Allah bir anda çıkarır mucizeni karşına

Kızlar çatlatma iğnesinden sonra nelere dikkat etmek gerek? İğneden sonra hemen çatlama oluyor mu yoksa birkaç saat sonra mı oluyor?

Kızlar çatlatma iğnesinden sonra nelere dikkat etmek gerek? İğneden sonra hemen çatlama oluyor mu yoksa birkaç saat sonra mı oluyor?
canım iğneden sonra doktorunun dediği saatte ilişkiye başlayacaksın sonrasnda ister her gün ister günaşırı devam edeceksin dikkat etmen gereken başka bir şey yok. çatlamada genelde iğneyi yaptıktan 36 saat sonra olurmuş genelde.

Bişey sormak istiyorum. Ovitrelle kullandıktan sonra duşa girilmiyor mu? Öyle bişey okudum internette.

Kızlar böyle boş umut etmek istemiyorum gidip kan verip belli olsun istiyorum yoksa bilirim en azından. Acilde beta hcg testi yapıyorlar mı

Yani o tek çizgiyi görmekten o kadar iğrendim ki canım artık görmeye tahmmül edemiyorum o yüzden yapmak istemiyorum erken olduğu için tek çıksa bile beni yıpratıcak strese sokucak kendimi tanıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…