Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Mrb lar adetımın 5. Günü bugün klomen kullanmaya baslayacagım 5 gün boyunca. Ne zaman ilişkiye girmem gerekiyor?
Canım selam, doktor ilaç bittikten sonra yumurta ölçümü yapıyor buna gör istenilen boyuta geldiğinde iğne ile çatlatıyor. Saat vs bilgilerini doktor verebilir. İğne zamanına kadar ise gün aşırı uygun olduğu söyleniyor ama kişiden kişiye değişir tabi

Kızlar ben bugün doktorumu değiştirdim. Klomen kullandım 4 gün oldu doktor 4 tane yumurta olduğunu çatlatmanın zararlı olduğunu söyledi. Bu ay bu şekilde çatlatmadan geçecek. Hepsi 20 mm üzerinde bir boyuttaymış umarım bu ay hayırlısıyla doğal yoldan nasip olur 🙏🏽
Bende femara ile catlatmadan hamile kaldım 2. Bebeğime

Ben bir de şey sormak istiyorum klomen bittikten sonra özel bir şey yaptınız mı? İlişki sıklığı nasıl oldu?
Ben femara kullandım onun dışında çok sık ilişkiye girmemistim Allah var yani ama tatil planı yapıyordum bana da sürpriz olmuştu bebiş . Önemli olan iliski esnasında çocuk odaklı değil de zevk odaklı yap kafanı başka şeye ver bidde ben ilişkiden sonra öyle çok uzanan biri değilim en fazla 5 dakika sonra banyo ediyordum ☺️ inşallah sende faydasını görürsün 🤲☺️🙏

Ben femara kullandım onun dışında çok sık ilişkiye girmemistim Allah var yani ama tatil planı yapıyordum bana da sürpriz olmuştu bebiş . Önemli olan iliski esnasında çocuk odaklı değil de zevk odaklı yap kafanı başka şeye ver bidde ben ilişkiden sonra öyle çok uzanan biri değilim en fazla 5 dakika sonra banyo ediyordum ☺️ inşallah sende faydasını görürsün 🤲☺️🙏
Çok teşekkür ederimm 🩷🙏🏽

Sağ ve solda 2 adet 18 mm yumurtam oluşmuştu 21 temmuzda çatlatma iğnesi yapıldı heyecanla bekliyorum 🙏🏻

Ben bu son iki ayda iki dönem klomen kullandım. İlk ay günde 1 tane olacak şekildeydi ve yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmadı. İkinci ayda günde iki tane kullandım yine yumurta yeterli büyüklüğe ulaşmamıştı. Doktor dedi ki bazen düzenli adet görsen de yumurta beklenen tarihte olgunlaşmayabilir. Demek ki düzensiz yumurtluyorsun 🤣🤣 nasıl tutturacaksak ben de bilemedim valla

Ağustos ayında bende femaraya başlayacağım. Bende takipteyim birbirimize destek olalım inşallah bu ay hepimizin tutmuş olsun ilk defa kullanacağım ne gibi etkileri var bilmiyorum ama bebek için değer

Kızlar bana çatlatma iğnesi yapılmadı yumurtalarım 20 mm yi geçmişti ama 4 yumurta olduğu için çoğul gebelikten korktu doktor ve iğne vermedi. Ama ovülasyon testleriyle de takip ettiğimde çatlama da olmadı. Böyle bir süreç yaşayan var mı kiste dönüşme ihtimalinden korkuyorum

Merhaba, bu ay zeynep kamil hastanesinde klomenle tedavi olmaya başladım. çatlatma iğnesi vurulmadım. yumurtam kendiliğiden çatladı. bende kist oluşumu olmadı. doktorum kendiliğinden çatlarsa eğer, iğne vermeyeceğim demişti. günleri değerlendirdik. beklemedeyim :)
Son durum nedir gebelik var mı acaba

Eklentiler

• 20240729_102326.jpg
    20240729_102326.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 15
Erken değil mi canım daha kaçıncı gün yapmamız gerekiyor testi
Bilmiyorum iğneden sonra ilk defa yaptım iğne etkisiyle hafif silik çıkanlar falan olmuş o yüzden modum düştü biraz ama sonradan pozitife dönenler de olmuş bakalım ya beklemeye devam. Sizin kaçıncı gününüz?

X