Klomen catlatma ignesi gelin beraber bekleyelim :)

evet cnm etmistim
Testtede yumurtlama görüyormuydunuz peki ben 5 gün kullandım 11.gün 17mm yumurtam olduğunu söyledi doktor ve gün aşırı ilişki önerdi. Ertesi gün merak edip ovulasyon testi yaptım ama negatifti normalmmi acaba

henuz yumurtlama olmamistir cnm pozitif goruyodum evet o gunde iliski oluyodu ama gebelik bir turlu olsmadi

İyi akşamlar biz de yaklaşık 2 senedir deniyoruz ancak henüz hiç gebelik olmadı. Bu ay adetin 2. Günü doktor çağırdı ilaç verecekmiş yumurtaları uyaracak , hangi ilaçları verecek bilmiyorum kontrolden sonra yine yazarım hep birlikte inşallah en yakın zamanda pozitif sonuçlar alırız

henuz yumurtlama olmamistir cnm pozitif goruyodum evet o gunde iliski oluyodu ama gebelik bir turlu olsmadi
Öyleyse devam edeyim ovulasyon testine gerçi gün aşırı değerleniyoruz. Hepimiz güzel haberler alalım bu ay gerçekten çok istiyorum

İnşallah bu ay şans getirir hepimize bahar gelir. Bilinen bir rahatsızlığınız var mi peki pcos falan

Hayır tüm kontroller yapıldı eşimde de bende de hiç sorun yok ama sebepsiz bir şekilde olmuyor bu ay doktorum yumurtaları uyaralım dedi bir kaç yumurta büyütelim dedi takip edeceğiz yani

D defnew canım topiğin hayırlı olsun ben de geldim... bir yıldır istiyoruz, 3. Klomen kullanışım. 1 aşılama oldum. Doktorum sorun olmadığını söylüyor. Umarım yoktur. Umarım, Bu ay hayırlısıyla bebişlerimize kavuşuruz.

Hayır tüm kontroller yapıldı eşimde de bende de hiç sorun yok ama sebepsiz bir şekilde olmuyor bu ay doktorum yumurtaları uyaralım dedi bir kaç yumurta büyütelim dedi takip edeceğiz yani
İnşallah sonuç alırsınız vesile olur. Bişeylerin zamanını beklediğini çok iyi bilsekte yinede sabredemiyoruz maalesef.

Sizin peki doktorunuz çatlatma iğnesi önermedi mi kendiliğinden mi çatlamasını beklemenizi istedi
Evet özellikle sordum gerek yok dedi bence zaten benim çatlama sorunum var ama çok bilmiş hastalar gibi ısrarda etmek istemedim. Belki gerçekten kendiliğinden olur.

Merhaba sizi diğer ay topiclerinden de hatırlıyorum. Femara denediniz mi acaba hiç klomene göre daha sağlıklı yumurta oluşuyor deniyor hep.

Ben de letu ve ovitrelle kullandım. Bugün iğnemin 5. Günündeyim. Bekliyorum. İlk defa bu ay yumurta takibi denedim. 10 aydır gebe kalmaya çalışıyorum.
Yaa hadi gönlünce olsun herşey benimde 4. Günüm bugün 1 sene oldu evleneli hiç korunmamıştık

Merhabalar bende bu ay ilk kez femaraya başladım doktor kontrolünde. 5 gün kullandım 18mm lik bir yumurtam vardı kendiliğinden çatlar inşallah burda birlikte takip edince stres azalıyor sanırım. Beklemek zor
Sana iğne vermedi mi canım doktorun

Hadi güzel haberlerle gel herşey gönlünce olsun canım

Ya femara ya klomen verir canım burda birbirimizi takip edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…