Klima hakkında

Moderatörler geldiği zaman konuyu taşıyıp konu sahibini banlayacak. Bilmiyorlarsa demek kuralları onlar da. Bir özel mesaj yazın da öğretin isterseniz
Forumda klima tavsiyesi isteyebileceği başka bir başlık varsa ancak o şekilde yanlış yere açtı diye ban yiyebilir aksi halde sizin dediğiniz gibi ama burası bdv ve bu dert değil denerek banlanamaz.

Moderatörler geldiği zaman konuyu taşıyıp konu sahibini banlayacak. Bilmiyorlarsa demek kuralları onlar da. Bir özel mesaj yazın da öğretin isterseniz
konuyu bir derdim var bölümünde açtığım için mi banlanacağım?
nereye açılmalı mesela?
gerçekten bilmiyorum.
yıllar önce çok aktiftim sitede ama şimdilerde gerçekten bilmiyorum.

Forumda klima tavsiyesi isteyebileceği başka bir başlık varsa ancak o şekilde yanlış yere açtı diye ban yiyebilir aksi halde sizin dediğiniz gibi ama burası bdv ve bu dert değil denerek banlanamaz.
Tamam işte gidin bilgilendirin moderatörleri onlar bilmiyorlar muhtemelen banlayamayacaklarını. Öğretmiş olursunuz.

tavsiye veren arkadaşlara çok teşekkür ederim.
Uslubunca uyaran arkadaşlara da teşekkür ederim.
Ama direk suçlayan yorumlar yapan pusuda bekler miş gibi yazan arkadaşlara da teşekkür ederim.
Herkes içindekini yansıtır neticede...

konuyu bir derdim var bölümünde açtığım için mi banlanacağım?
nereye açılmalı mesela?
gerçekten bilmiyorum.
yıllar önce çok aktiftim sitede ama şimdilerde gerçekten bilmiyorum.
Kahve makinası, buzdolabı, klima her alışverişinizi bdv’ye açmışsınız. Taşınmış konularınız. Bilmiyor olmanız mümkün değil.

benimde salonum 18 mt.samsung 12 bt veya herhangi bir markanın 12 bt si yeterli demekki...

hakliyim evet. hakli oldugum icin de konu tasinacak.

kendinize ve hatta haddiniz olmadigi halde bana bile bilgilendirme yapiyorsaniz bir zahmet acip bakin, sitese elektrikli ev aletleri ve beyaz esya gibi bolumler var. orada da bu tarz konular konusuluyor. simdi goruruz tasinip tasinmayacagini.

ne kadar da büyüttünüz ya.Taşınsın konum ban da yiyeyim,
Devlet meselesi haline geldi resmen konum.
2 tavsiye almak için açtım, insanları gerçekten geriyorsunuz...

bakın gece işten geldim.
Yani bunu düşünemedim demekki...
Kasti ban yemeye niyetim yok.
Bana açıklama yapmak zorunda değilsiniz. Sadece kullandığınız bir platformun kurallarına uymanız gerektiğini düşünüyorum ben.

Forum koskocaman bir platform. İçinde her konuda bilgi alabileceğiniz bir bölüm var. Hepimiz her aklımıza gelen konuyu bdv’ye açarsak çöplüğe döner burası. Ne biz okuyup yanıtlayabiliriz ne konu açan istediği cevaplara ulaşabilir.

ne kadar da büyüttünüz ya.Taşınsın konum ban da yiyeyim,
Devlet meselesi haline geldi resmen konum.
2 tavsiye almak için açtım, insanları gerçekten geriyorsunuz...
ben size zaten tek mesaj yazdim. diger uye kendisi cok biliyormus gibi bana bilgilendirme yapmaya calisti, ben de yanlis bildigini soyledim. devlet meselesi de olmadi yani o kadar onemsemedim.

Tamam işte gidin bilgilendirin moderatörleri onlar bilmiyorlar muhtemelen banlayamayacaklarını. Öğretmiş olursunuz.
Açık açık konunun ortasına yazdım işte sizi de bilgilendirmek amacıyla Mune geldiğinde bakar, görür cevap verir.

Ayrıca Muneye moderatörler bdv'nin anlamını bilmiyor eleştirisinden çok daha ağır eleştirileri şikayet yoluyla yolladığım mesajlarda yapıyorum.
İçin rahat olsun bu konuda

Forum anasayfasında her admine çiçek dagıtan sevgi abidelerine maruz kala kala Moderatör, yönetim eleştirisine şaşırdın sanırım ya da günlük muhalefet kotasına takıldım.
İkisinden biri tarafını seç

Sassy demiş ya önce kendinizi bilgilendirin diye çok katıldım ona şu an.

Gerisine cevap verme gereği duymuyorum. saçmalardan seçmeler olmuş

?? Bu mesajdan önce bu başlığı açabileceği bir yer varsa ancak bu sebepten taşınabilir dedim sanırım okumak istemediniz veya görmek istemediniz.
Konuyu yanlış yere açmak ile sizin dümdüz bu dert değil böyle dert mi olur diye hatalı oldugunu söylemeniz aynı şeyler mi?
Dert değil diyorsunuz bende dert olmasa bile bdv açıklamasında ki içeriğe uygun diyorum olay bu?

Neyse ilk mesajından sonra direkt yükseldin sağlıklı bir fikir alış-verişi olmucağı belliydi devam etmemem gerekirdi üzgünüm.

yok sizin amaciniz fikir alisverisi olsa bana o ekran goruntusunu atmazdiniz. cevap vereyim diye yaptiniz ben de cevabinizi verdim. benim yukselmemle alakasi yok, sizin siniri bilmemenizle alakali.

iyi forumlar size.

ay şurada kahkaha attım,kahvem burnumdan çıktı, kazen bey mi yazdı acaba onu açıklamaya,ahahahahahahahah

An itibariyle mabadımda, bagimsizligini ilan ede ede, dört başı mamur, simsiyah upuzun ormanlar içerisinde, turp gibi sırıta sırıta bir çıban zuhur etmiştir.

Hangi marka klimaya karşı oturursam hararetimi alır?

Not: Tamamen yalan haber olup konu ile ilgili düzeltme metni yarin gazetemizde yayinlanacak.

DAIKIN la tamamen ayni olan ama sadece farklı markalarla üretilen ve aynı zamanda daha ucuz olan airfel rota veya kumtel daylux a bakabilirsiniz.Ayni fabrika üretimi hepsi hatta kuruluma Daikin servisleri geliyor. Üçünden de farklı zamanlarda aldık çok memnunuz hepsinden de.

anlamadım desem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…