Klavyenin kaydettikleri

Peki ne yapmalıyım
Şimdi önünüzde iki seçenek var. Aldatılmayı yutup eşinizle aynı yatağa

Ya da boşanacaksınız. Ben yaptım demez siz aradığınız için her şeyi pırıl pırıl yapmıştır. Tabii my activity var googleda. Mailinden hangi uygulamaya ne zaman girmiş ne yüklemiş arama geçmişi ne gözüküyor. Geçmişten bilseniz bile. Başka mail de kullanıyor olabilir ama bi bakın

Tesekkur ederim hesaptan çıkış yapacağım kafam çok karışık kendimi dinlemem lazım umarım hersey hayırlı olarak

Simdi aradım ağlıyordum bak sole yaptıysan bileyim salak yerine koyma durduk yere klavye kaybetmez dedim yok yapmadım diyor gerçekten de evden işe işten eve gidip geliyor telefon hep ortadadır o yüzden konduramiyorum
Kaç kişi sormuş, sizi kimsenin aklına gelmeyecek bu işi yapmaya iten sebep neydi? Belli ki şüphelenmişsiniz ve araştırmışsınız, Allah da karşınıza çıkarmış işte.

Klavye bazen ekranda üstüne tıkladığın kelimeyi de kaydedebiliyor, bana bikaç denk gelmişti.

Ne yazık ki klavye öyle rastgele handemm çıkartmaz canım. Hande ismini iyi araştır bir şey bulursun muhakkak.

Hande olsa neyse de handemm kasıtlı yazılmış gibi geldi bana, ınstada ya da iş yerinde başka bir mecrada da olabilir hande isminde tanıdık olup olmadığını düşünün bence

Handemm şeklinde kayıt olması daha önce böyle kullandığını gösterir evet ama siz neden böyle bir şeyi deneme ihtiyacı duydunuz?
Bunu görünce sadece mideniz bulandı ve adamın başının etini mi yiyeceksiniz yoksa bir aksiyon alacak mısınız? Sizi buna iten bir davranış olmalı (manyak bir kıskançlığa sahip değilseniz). O yüzden de eğer boşanmayı vs düşünmüyorsanız kurcalayıp yüz göz olmak size az da olsa bir saygısı, arı varsa onu kaybettirir.

Hande yazınca benim klavyede çıkan

Eklentiler

• Screenshot_2024-06-04-16-50-03-193_com.whatsapp-edit.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 46
Tesekkur ederim hesaptan çıkış yapacağım kafam çok karışık kendimi dinlemem lazım umarım hersey hayırlı olarak
Birçok kişi aynı soruyu sormuş ama es geçip başka sorulara cevap vermişsiniz.
Neden 200 kere bastınız?
5 değil, 10 değil, 50 değil, 200 kere basmak neden?
İnsanın böyle bir şey yapması için ya bir yerlerden okuyup denemesi ya da sağlam obsesif olması gerekir bence.

Benim esimin adini yazinca kendisiyle ayni adi tasiyan siyasilerin adi ve soyadlari cikiyor klavyede, hatta klavyem niyeyse asla kendi soyadimizi cikartmiyor.

Sizin icin denedim hande, handen, handan, handen gibi seyler cikti ama handemmm cikmadi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…