Klasik veya modern sevmeyenlere! Biraz retro biraz vintage evim :)

Ya hayır ben sadece ev eşyalarınız ve tadilat için sordum :)
O zaman şöyle söyleyeyim. Ev eşyalarının hepsini ben kendim aldım kredi çekerek. 17.000TL kredi çektim. Her şeye yetti. Eşim de 17.000 TL kredi çekti evin tadilatını yaptırmak için. Ama o para tadilata yetmedi :) 30.000 TL evin tadilatına gitmiştir.

Düğününüze az gider olmuş maşallah

Anladım. Güle güle oturun hemen hemen herkesin hayalinin kurduğu bi ev kadar güzel. Çok beğendim. :)

Bana çok bile geldi çünkü düğünde harcanan paraya acımışımdır hep. Düğün istemedim ama işte erkek tarafı istedi küçük de olsa bir düğün. Teşekkür ederim güzel yorumunuz için ayrıca :)

evinize ba - yıl - dım! tam benim istediğim tarzda. kirada oturduğumuz için malesef şimdilik sadece istemekle yetiniyorum. Zevkinize hayran kaldım. Emeğinize sağlık. Allah huzurla oturmayı nasip etsin inşallah.

evinize ba - yıl - dım! tam benim istediğim tarzda. kirada oturduğumuz için malesef şimdilik sadece istemekle yetiniyorum. Zevkinize hayran kaldım. Emeğinize sağlık. Allah huzurla oturmayı nasip etsin inşallah.
Çok teşekkür ederim. İnşallah daha güzeli sizin olur

Bende hep vintage mobilyalarq bakiyorum su an. Yapan yapiyor demek ki. Ancak modern tarz dan 2 kati fiyat gosteriyor. Siz nerden aldiniz bu esyalari? Gercekten 2 katina mi mal oldu?

Bende hep vintage mobilyalarq bakiyorum su an. Yapan yapiyor demek ki. Ancak modern tarz dan 2 kati fiyat gosteriyor. Siz nerden aldiniz bu esyalari? Gercekten 2 katina mi mal oldu?
Kesinlikle hayır. İki katını bırakın daha uygun geldi. Ben çoğu eşyamı Ikea dan aldım. Klasik mağazalarda koltuk takımı fiyatları 4-5 bin civarı iken benim koltuklarım 2.500 civarı paraya mal oldu. Çok da memnunum. Yatak odası da aynı şekilde takım olarak çeşitli mağazalardan sorduk 6.000 bile vardı. Üstelik zevkli şeyler değil çok sıradan şeyler. Ben ikea tercih ettim hiç pişman.olmadım. İkea zevkli bir mağaza. Oraya gitmeden karar vermeyin derim. Tabi şimdi fiyatlar değişmiştir ben iki yıl önce evlendim.

Eve bayıldım çok güzel dekore etmişsiniz,huzurla oturun :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…