Klasik veya modern sevmeyenlere! Biraz retro biraz vintage evim :)

Bir vintage sever olarak çok beğendim güle güle mutlulukla oturun

güle güle oturun. ahşap mutfak tezgahındna memnun musunuz? su lekesi bırakmıyor mu?
Teşekkür ederim. Tezgahtan memnunum. Islanınca veya su damlayınca siliyorum hemen. Damlalar kalsa da leke olmuyor. Sıcağa da dayanıklı. Tabi hangi ağaçtan yapıldığı da önemli. Benimki kayın ağacından. İkea veya başka bir mağazadan almadım. Direkt bir üretim yerinden aldım Muğla'dan.

çooooook güzel olmuş, güle güle oturun... kanepeler ikea sanırım memnun musunuz ? ben de ikea kıvık kanepe düşünüyorum da

çooooook güzel olmuş, güle güle oturun... kanepeler ikea sanırım memnun musunuz ? ben de ikea kıvık kanepe düşünüyorum da
Çok teşekkür ederim. Ben çok memnunum kanepelerimden. Temizliği de çok kolay. Yumuşacık ve rahat. Bence seversiniz siz de

İnşallah hiç yaşamazsınız :)ikea çok rahat yaa vazgeçemicem ben ondan :)
Ben de aynı fikirdeyim. Ülkemizde malesef hep gösteriş ön planda. Koltukta önemli olan rahatlıktır, kolay temizlenebilmesidir. Alıyorlar sert koltukları, tahtada oturur gibi oyuruyorlar. Üzerine de kirlenmesin diye örtü örtüyorlar. Ne anlamı kaldı koltuğun renginin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…