KK'ya resim eklemek ;buyrun arkadaslar ...

oncelikle arkadaslar eklemek istedigimiz resimi upload etmemiz gerekli bunun icin ;

ImageShack® - Image Hosting adresine giriniz ..

Acilan sayfada browse.. butonunu tiklayip pc mizden eklemek istedigimiz dosyayi secip simdi yukle butonunu tiklayin ...

resim0.jpg

sonra cikan sayfada ;dogrudan link ... olan bolumu mausela surukleyerek cekip kopyalayin...

canım ben bunların hepsini yaptım ama yüklediğim resim yerine x işareti çıktı neden acaba?

resimm0.jpg

daha sonra forumumuzda araya resim ekle
insertimage.gif
butonuna gelin ,tikayin ve yapistirin ve tamam deyip gonderin ..iste bu kadar ..kolay gelsin ...sengözlerimebaksanab

NOT: En alt kisimda dil secenegi var ...Turkce yapabilirsiniz​

canım ben bunların hepsini yaptım ama yüklediğim resim yerine x işareti çıktı neden acaba? bileniniz varmı? eyvahedigeldismile

ben yaptm ama mesajı önder dediğimde hata veriyor.Acaba yeniyim ve mesaj sayım az diye mi bunu yapıyor bana

çıkan uyarı mesajında bu yazıyormuş zaten.

mesajlarınızın sayısını 100 veya daha fazla olmalıdır link veya resimleri mesaja edebilmek. Şu anda mesaj var 18. Lütfen mesaj kaldırmak bağlantılar, daha sonra post sizin göndermeniz mümkün olacaktır

neyse ileriki dönemlerde resim eklerim artık

canım ben bunların hepsini yaptım ama yüklediğim resim yerine x işareti çıktı neden acaba? bileniniz varmı? eyvahedigeldismile

bendede ayısı oluyo anlamadım kaç defa yaptım ama olmadı.. ?? CADIARZUkafamçokkarıştı

ben denedim ama olmadı bişeyleri yanlış yaptım galiba

Son düzenleme:
peki boyutu nasıl ayarlicaz yükleme işi tamamda bu baya büyük oldu ya:KK43:

Son düzenleme:
hımmm paintle oluyomuş....oleyyy yaptım

Son düzenleme:
ben gıf avatar yapmak ıstıyorum ama gecersız dosya tıpı dıyor yardım eder mısınız

tşik ederim... işime yarıycak

Eklentiler

• $Resim3.jpg
    $Resim3.jpg
    31,2 KB · Görüntüleme: 156
Son düzenleme:
CIMG3241.jpg (67.0 KB (Kilobyte))

Eklentiler

• $CIMG3241.jpg
    $CIMG3241.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 146
X