KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bende napim evde takılıyorum bır başıma hayırdır ıcın nıye sıkılıyorr ..

Yeni
ay nasıl ihtiyacım vardı böyle bir topiğeee...
merhabalar canlar...
ben İzmirden Melek.
iyiki gelmişim canım öyle sıkkın ki

helooooo ben buradayım
just neden mapusa düştü bilen var mı?

selam canım marilinimmm

polemik falan olduysa bilmiyorum ki

sitede çoğu kişi banlıydı haftasonu şu abla apla meselesi yüzünden

Yeni
ay nasıl ihtiyacım vardı böyle bir topiğeee...
merhabalar canlar...
ben İzmirden Melek.
iyiki gelmişim canım öyle sıkkın ki

bende İzmirliyim

hayırdır neyin var ve hoş geldin topigimize

hoş geldin, burası zaten yavaştan İzmirli'ler topiği olma yolunda ilerliyor

selam canım marilinimmm

polemik falan olduysa bilmiyorum ki

sitede çoğu kişi banlıydı haftasonu şu abla apla meselesi yüzünden

bende İzmirliyim

hayırdır neyin var ve hoş geldin topigimize

sağolun kızlar...
hoşbuldum hemşerim...
canım sıkkın ya.
tüp bebek yaptırdık. ikinci denemem olcak. yarın testgünüm. çok heycanlıyım. sıkılıyorum ya yine olumsuz sonuç alırsam diye...
darlanıyorum kızlar.
bir yandan da işyerindeyim.
gerçi masabaşı çalışıyorum ama aklımı işe veremiyorum aklım fikrim test sonucumda

ay ben bilmiyom o abla apla meselesi ne? malum temizlik falan ben limoncuya yetişebildim dün

hahhaha bende dün limoncuyu kaşırdım o zaman hay allahım ya bü sefer ki derdi neydi acaba

kız konu açmiş konu başlığı aplam yazmış vay sen niye aplam yazdın ablam yazmadın diye tam 16 sayfadı hatırlamıyorum konusundan çok bu yazılmış.

kız düzeltmeye çalıştım ama olmadı demiş.ben öyle söylediğim için dalgınla yazdım demiş ama hanımlar hiç anlammaışlar bundan dolayı herkes banlıydı.

arkadaş geyik topiklerine kopyele yapıştır yapmış

baya dertli herhalde konuşacak birilerini arıyor sanki

aynen çok fazlaizmirlivar kk da burası artık hepimiz İzmirliyiz neredeyse
valla aynen öyle yaptım. kimseyle konuşamıyorum. illaki konuşcak birilerini bulmam lazım.
tam da burda hemşerilerimi bulmuşum. burda kalayım en iyisi

inşallah iyisonuç alırsın izn alamzmısın iş yerinden yarım gün al biraz çık dışarda dolaş hava güzelbugün

inşallah iyisonuç alırsın izn alamzmısın iş yerinden yarım gün al biraz çık dışarda dolaş hava güzelbugün

canım çıkcam da az snra eşim gelcek akşama doğru birlikte çıkcaz. yarında gelmicem sanırım. iyi de çıksa sonuç kötü çıksa birlikte olmak istiyoruz yarın tüm gün.
sen nerde yaşıyorsun? izmirin neresi

olumsuz düşünme. ben hayatı canlı bir varlık olarak düşünürüm, bilmem senin görüşün nasıl ama. hayat bizim duygularımıza göre tepki verir.
tıpkı insanlar gibi. nasıl moralin bozuksa ve bunu insanlara yansıtır onlara ters sinyaller gönderirsen sana aynı şekilde davranırlarsa hayat da öyledir, ona can sıkıcı sinyaller gönderirsen aynı şekilde karşılık alırsın.
hayata pozitif sinyalle yolla ve pozitif geri dönüşler al.
aksilikler mutlaka olur, sadece başına gelmez.
hayırlısı olsun, hemşerim.

oooooo fena olmuş.
ne zaman çözülür ki just'ın banı ben polemikten 2 gün yemiştim sadece

bilmem ki ama o topikte justin polemiği yok sadce yorum yazmış.bilemiyorum başka bir şey olduysa

ben bucadayım sen nerdesin?

inanın hem olumlu düşünmeye çalışorum ama daha önce olumsuz olunca ister istemez kendimi her iki soncuda hazırladığım için olumsuz sonuç da geliyor aklıma. zaman geçmiyor sanki. aslında bugün 11. gün test yaptıracaktım ama cesaret edemiyorum...

ben g.emirdeyim canım.ama iş yerim alsancakta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…