KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

ay neden uğramayayım şekerim ))

Canim cok kolay hamile kaliyordum ama 4 tanesi de dustu simdi tupcuye gitmekten baska care kalmamiss sinirlerim bozuldu baya

tüpçü :))

tutunma problemi mi var bebeğin? geçmiş olsun bu arada bence de bir dahaki doktor kontrolünde olmalı

ay neden uğramayayım şekerim ))

topicin kapısına yüzün sürmez oldun ne bileyim

Selamm. Kendimi sizi rontgenliyor gibi hissettim :) sohbetiniz cok güzel bende bir selam veriyim dedim.

ingilizce çalışıyorum
bu saatte çıkmaz bence yat uyu hem zaten iki gündür kıyak konuların alası çıkmış ben yoktum ya : D

hayırdır sen?

ne oldun aşkım

2 senedir sabrettim şimdi meyvelerini topluyorum, dötüm tavan yaptı benim faşoya yol verdim şimdi görmen lazımmm kedi oldu kediiii peşimden koşturuyor

ingilizce çalışıyorum
bu saatte çıkmaz bence yat uyu hem zaten iki gündür kıyak konuların alası çıkmış ben yoktum ya : D

hayırdır sen?

ne oldun aşkım

kızım o bayattı ya ben intihar etmiceni anladım süprizi kaçtı : D

geçen çiğdemle karmakarışık yine ana bacı girdi o daha gizeldi bence

2 senedir sabrettim şimdi meyvelerini topluyorum, dötüm tavan yaptı benim faşoya yol verdim şimdi görmen lazımmm kedi oldu kediiii peşimden koşturuyor

bu son olsun lütfen artık tamamen yolla şu salağı

kızım o bayattı ya ben intihar etmiceni anladım süprizi kaçtı : D

geçen çiğdemle karmakarışık yine ana bacı girdi o daha gizeldi bence

belliydi de kafam karıştı o konuda bir kızdım kadına bi üzüldüm
önce dışarıdan okudu diye kızdım sonra linç edilmesine üzüldüm

yine YİNE derken, siz geçen bahsediyordunuz ben eski olayı diyorsunuz sandım. tekrar mı oldu bu
ya link atar mısın

selammm demek aradaki çevrimdışı görünen üyelerden biri sendin! nasılsın

ben her yerdeyim

ne yapıyorsun bu saatte :)
evet evet bendim :) seni hanım ablayı just4 ü daha sayamadığım birçok kişiyi tanıyorum. dinazor üyelerden biriyim bende.kk ya genelde bdv den bağlanıyorum :) aksiyon yok bu gece :) bizim evde aksiyon var küçük kızım uyumuyor. takılıyoruz beraber:)

baya değişik duygulara gark olmuşssun kah gülmüş kah ağlamışşsın ))

tekrar oldu küfür haznem genişledi : D

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lidemin-arabama-binmesini-istemiyorum.797937/

evet ta 2007de girmişsin
ben 2007de daha lisede saç örüyordum
neden uyumadı o bıcırık bakayım

baya değişik duygulara gark olmuşssun kah gülmüş kah ağlamışşsın ))

tekrar oldu küfür haznem genişledi : D

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...lidemin-arabama-binmesini-istemiyorum.797937/

ay şimdi okudujm bu ne ayol
kendimi mahallede kavga çıkan zamanlarda hissettim o zaman da böyle camdan çıkıp bakıyorum bazen sopalı saçlı başlı oluyor

süresiz mi banlandılar acaba?

Bdv de çok sıkıldım hava da kapali geyiğe ihtiyacım var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…