KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben the yı anlamıyorum ya 1000 tane kuralı var. bugün kendimi ehehe nasil olsa o da ingilizce hem alıştirma olur diye kandırarak iki bölum family guy izledim.

ya bir şey diyeyim mi ben onları nerdeyse hiç ezberlemedim bugüne kadar hatta hiç
yani hissederek yapıyorum bakıyorum kulağıma güzel geliyorsa doğrudur diyorum ki doğru çıkıyor
sanırım maruz kalmaktan dolayı öyle oluyor yani doğru mu değil mi anlayabiliyorsun
o yüzden mantığında haksız değğilsin asla ne kadar maruz kalırsan o kadar iyi
de sanki bu kez ezberlemem gerekliymiş gibi hissediyorum korku doluyum

Ben ingilizce de çoğu seyi hislerime göre yapıyorum kalıpları zamanları vs..ama bu the da bir error verdim.Kardeşim fotokopilerinin fotoğrafını atıyor ondan çalışıyorum artık.

Ben ingilizce de çoğu seyi hislerime göre yapıyorum kalıpları zamanları vs..ama bu the da bir error verdim.Kardeşim fotokopilerinin fotoğrafını atıyor ondan çalışıyorum artık.

internete yazsana konu ismi bir de exercises yapıştır ben öyle tonlarca soru buluyorum çözüyorum online
advance levelde çok kelimeler var
adam abidik gubidik bi fiil koymuş anlamı tahmin etmek mesela ne gerek var bizim mis gibi basit "guess" imiz var bu konuda

O zaten sinirimi bozuyor bir de cümlenin gelişinden kelimetah,ini var onu da yapamıyorum.

türk milleti olarak kavga izleme merakımızı onlar sayesinde gideriyorduk
ay inşallah süresiz değildir ya ben onların kavga ettiği konuları çok seviyorum çok üzülürüm : ((

türk milleti olarak kavga izleme merakımızı onlar sayesinde gideriyorduk
ay inşallah süresiz değildir ya ben onların kavga ettiği konuları çok seviyorum çok üzülürüm : ((

dur bakalım gelecekler mi birkaç güne

Konu değil bu alıştırma mesela diyelim üç tane paragraf veriyor içine ingilizce bilinmeyecek türde kelimeler yazıyor sen o kelimelerin anlamını paragraftan çıkarıp yazıyorsun.

nereden çözüyorsun ki onları
aslında zevkliymiş ama çok ezber :))

Yok advanced degil paragraf sorusu,ama ingilizcesi çok iyi baya yabancı dizi falan izliyor benden iyidir.

ya benim nasıl gelişti biliyor musun 13-14 yaşlarında yabancı müziğe baya sardım ondan sonra onları çevirmeye başladım
elimde sözlükle
öyle öyle baya bir şarkı kültürüm gelişti önce
özellikle de H.I.M. kültürüm

burdaki eğitici öğretici sohbetinizi işsizlikle baltalıyorum : D

eğitim yuvası mübarek

Lisedeyken ben de sarmıştım o gruba,sonra birden kayboldular.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…