KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu konuyu ayrıntılı soruşturucam şimdi gidip biraz şu konu tekrarı yapınca
özelden sorayım hem de
sobadan alev çıktı bir borusu gitti

Ay aynı seyi 3.alıntılayışım ama yazmadan duramayacağım sobadan alev çıktıir borusu gitti cümlesinin deyim olmadığını 4.kez denk gelişimdr anladım.kendime güldüm resmen.bu salaklığım da burads kalsın ahaha.

ispanyolları tek geçerim. kendisini sevgilim yapamamıştım ama çok yaklaşmıştım. TR'de bir kaç günü daha olaydı kesin ayarlardım ben
iskandinav bilmiyom ben ama uzun boylu kaslı sarışın gri gözlü oluyolla yirim onları

ahahah ahahah karnım ağrıdı ya gülmekten helal olsun onu nasıl deyime benzettin

sarışın da heç sevmem ya bana kara kaşlı kara gözlü olacak

ben de ama sevgilim olarak kocam olacaksa zengin ve yakışıklı olsun ki çocuğum güzel olsun, sevgiliyi sonra düşünürük abovvv taşlayacaklar beni

metres mi yapıcan bir de kendine ev aç da tam olsun

Topigine caput baglamaya geldim

çabuk bağla çabuk kırmızılar gelmeden gerçi gelmeye hiç niyetleri yok zalımın evlatlarının

Bu caputun
Bu da puskuller olsun

o çaput dediğin sutyen yalnız farkında mısın

sutyen de kabul ediyoruz tabi ama ilk öğrendiğimde şok olmuştum

benim 2 sene oldu kız.
vallaha var biri ama o da 33 yaşında iyice emekli amca moduna girmiş daha bu yaşta. içim sıkılıyo. müsait bir mezar bulsa girecek sankim püfff :/

ben yaş farkına çok olumsuz yaklaşıyorum artık eski eşimle aramda çok yaş vardı şimdi mesela son flört ettiğim adamla 8 yaşı duyunca soğudum

Heee biliyom sutyen ama caputa benzeyen bunu buldum oburu de ponpon ama olsun

Kuzum bu aksam bic gulecegim yoktu inan beni guldurdun yaaa musait bir mezara gireyim te Allahim yhaaa
ay öyle ama. tam emekli amcalara benziyo resmen üzerine picama çekip şıpıdık terliğiyle elinde kumada tv karşısında oturacak. ben kalk gezelim diyom yok anam kalkmıyo herif içim kurudu resmen

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…