KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çok saptırmamışım yine uzaklığı dışında iyi yine metronuz var :KK53:
ALES için bucaya gittim ömrümü yedi yeminlen ben orda yaşayamam :KK53: çok uzak
Ben de geçen gün dokuz eylüle gitmeye çalışırken kayboldum, kendimi kaynaklarda buldum. Ne zaman bucaya gitsem kayboluyorum :KK66:

Ben de geçen gün dokuz eylüle gitmeye çalışırken kayboldum, kendimi kaynaklarda buldum. Ne zaman bucaya gitsem kayboluyorum :KK66:

çok da gitmedim şimdi yalan olmasın ama trafiği beerbat :KK53: bir de yanlış otobüse binmişim buca-konak otobüsündeki yolculardan özür diliyorum üzerlerine düşmek suretiylen uyuyakaldığım için :KK70:

Ben bucadan kurtyulmak icin tym üni tercihlerimi şehir dısı yaptım..:KK53:

tym ne diye düşündüm bir 10 sn :KK53:

çok saptırmamışım yine uzaklığı dışında iyi yine metronuz var :KK53:
ALES için bucaya gittim ömrümü yedi yeminlen ben orda yaşayamam :KK53: çok uzak
Buca benim de ömrümü yedi vallaha
4 yıl okudum hala tüylerim tiken tiken olur:rolleyes:
sevemiyorum o semti

ya bir de bir şey dicem. şimdi bu yeni üyeler gelip kızlık zarı hakkında falan yazıyorlar sonra o konu taşınıyor kendi açtıkları konuya yazamıyorlar ya ben ona çok gülüyorum:KK70:

Buca otobüs hattı benden sorulurdu eskiden sonra favori otobüslerimi kaldırdilar falan yıkıldım..alsancağa gideceğimiz zaman 70 de pestil oluyoruz..

çok da gitmedim şimdi yalan olmasın ama trafiği beerbat :KK53: bir de yanlış otobüse binmişim buca-konak otobüsündeki yolculardan özür diliyorum üzerlerine düşmek suretiylen uyuyakaldığım için :KK70:

Ü yerine y basannüyenin dramı..

klozetçi geldi hanııımmm :KK49:

sen artık camicisin klozet değil :KK70:

hoşgelmişsen taze anne :KK73:

Buca benim de ömrümü yedi vallaha
4 yıl okudum hala tüylerim tiken tiken olur:rolleyes:
sevemiyorum o semti

ya bir de bir şey dicem. şimdi bu yeni üyeler gelip kızlık zarı hakkında falan yazıyorlar sonra o konu taşınıyor kendi açtıkları konuya yazamıyorlar ya ben ona çok gülüyorum:KK70:

yazamasınlar zaten kekleyecek büyük ihtimal yıl oldu 2015 yahu 800 tane konu var bununla ilgili
önceleri yardım ederdik ama artık bilinmemesi abes geliyor :rolleyes:

Çok zorda kalmadıysam izbanla gidiyorum ben de, arabayla gitmek işkence... Otobislerden de nefret ediyorum. Huysuz şirin gibi oldum bugün.

Buca otobüs hattı benden sorulurdu eskiden sonra favori otobüslerimi kaldırdilar falan yıkıldım..alsancağa gideceğimiz zaman 70 de pestil oluyoruz..

alsancağa izbanla gideceksin şeker benim kursum orda rahat 15 dkda ordayım :cool:

Çok zorda kalmadıysam izbanla gidiyorum ben de, arabayla gitmek işkence... Otobislerden de nefret ediyorum. Huysuz şirin gibi oldum bugün.

otobüs oluşuuna ben de karşıyım ama metroya yürümek totoma zor geliyır bazen neden büyüdüğü belli işte :KK53:

Napiyonn
Nassinnn:KK54:

iyiyim bugün baya geyik çevirdik sen napıyosu şeker :KK28:

ay camii deme çarpılırsın vallahi :KK70:

ben yeterince çarpılmamış mıyım sence de kadiş, kadiş diyim mi hep içimde kalmıştır :KK70:

alsancağa izbanla gideceksin şeker benim kursum orda rahat 15 dkda ordayım :cool:

otobüs oluşuuna ben de karşıyım ama metroya yürümek totoma zor geliyır bazen neden büyüdüğü belli işte :KK53:

ben yeterince çarpılmamış mıyım sence de kadiş, kadiş diyim mi hep içimde kalmıştır :KK70:
Okudum okuduum
Ahanda beyyyle oldum:KK14:
Bende uyuyodum uyandim ama hala uykum var:KK53:

Ben nedense izbqn metroya falan alışamıyorum ya.sabahları onlae da kalabalık oluyor feci şekilde

istediğini diyebilirsin :)

bu konuyu açmasaydın geyikten topluca çarpılacaktık :KK69:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X