KK'nın inleyen ayak sesleri ^^

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Olay zaten bu. Bu mesajın üzerine word yapayım gösterelim dediğimde BENİ TEHDİT Mİ EDİYORSUN?! dedi. Ama neyse bu başlıkta da ne varsa yayınla diye bizzat söylediğine göre Mune abla çözecek...

Korktun mu ? Çünkü davada da kadın rolü yapamazsın, malum dış görünüşten belli olur :)
Yoo dava edeceğini zaten yazdın mesajda da burda da. Yeni bir şey değil. Ben atacağım şimdi mesaj ablacığım okusun baksın yapsın bişiler.

ek olarak zaten başkalarına yayıyormuşsun da
ben konu açar burada da anlatırım boşanmadan önce kocamla görüştük diye
madem amacın buydu tüm foruma yayarım da
onlar incelenmez mi sanıyorsun dava edince?
benim mahkemeden korkum yok, çok gittim geldim boşanırken merak etme :)

Sağlıcakla kalın buraya yazmayacğaım artık nolur alıntı yapıp cevap doğuracak bişe yazmayın geyiğinize devam edin...

Olay zaten bu. Bu mesajın üzerine word yapayım gösterelim dediğimde BENİ TEHDİT Mİ EDİYORSUN?! dedi. Ama neyse bu başlıkta da ne varsa yayınla diye bizzat söylediğine göre Mune abla çözecek...
word dosyası hazırladınız mı hazırlayacak mısınız?
gösterelim mi dediniz göstereceğim mi dediniz?
bunlar ayrıntı değil, uzlaşma ve uyarı arasındaki ince çizgi
Not: daha fazla yorum yapmak istemiyormuşsunuz sanırım, cevap vermek zorunda değilsiniz

Ay tamam hadi susalım artık ben mune abla online olunca birebir konuşup halledeceğim. Geri kalanınız mahkemeye mi gider, paintlen fotoşoklan yazdı (( rahatsız falan mı der bana bilemem gerisini. Sağlıcakla.

sadece meraktan soruyorum. özel mesajlaşmaları neden dosyaladınız? bunu ne gibi bir amacı var?

Tartışıyonuz mu anlamadım ki ben

ya insanın bu kadar mı boş vakti olur inanmıyorum ya
biz bu üyeyle konuşmayı keseli kaç ay olmuş
benim de hazzetmediğim insanlar oldu forumda ama bu kadar takmadım kafaya ya
valla büyük uğraşı ister onları tek tek screenle de kaydet falan

herkese "SUNARIM" yazmış hala kabul etmezsem.

Ayy ben anlamadım desem kızar mısınız

Yalan söylemek iki saniye sürer, ispatlamak için büyük uğraşı gerekir :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…