KK'nın DİNOZORLARI BURAYA :D

Benim de uykum yok. Bu günlerimin kıymetini bilmem lazım )) işte annelerimiz neler çekmiş yaa. Eski zamanda çamaşır bulasik da hep eldeymis. Valla cennetlikler. .
Onların işi daha zormus kaç tane çocuk birde bez yıkama falan annem anlatırdi kazanda kaynatirmis bezlerimi biz ne yapıyoruz yalla çöpe. Şimdi ki annelik biraz daha kolay ama fedakarlık ayni

Onların işi daha zormus kaç tane çocuk birde bez yıkama falan annem anlatırdi kazanda kaynatirmis bezlerimi biz ne yapıyoruz yalla çöpe. Şimdi ki annelik biraz daha kolay ama fedakarlık ayni

Kesinlikle. Şimdi her şey kolaylaştı. Aslında bizler de hazıra kolaya alistik o yüzden zor geliyor..

Kızim siz daha uyumadiniz mi??

Uyuduk uyandik

Bilge gel smeagolü yemek yarışması için ikna edelim.

Kocaman bir Madalyon yakışır bacim sna havan olur la

Derya bugun kuru patlican dolmasi yapacam ama onu da yapmislar, haftasonu da misafirim var, biraz zor sekerim

Aaa Efendimiss sen yemek yarışmasına katılmazsan çok ayıp olur. Şöyle anlı şanlı bir şeyler yapman lazım. .

Bilgecimm cok zarifsin yinee

İyilik senden?

Sanane be

Banane be.. Hmm..

Aynen bulasik mak. Boşaltmak o kadar çok zoruma gidiyor ki. Buldukça bunuyoruz yani

Tembel teneke

Korkak smeagol tamam yapma yemek falan

Kir dizini sen yapsana Cocuk falan bahane etme, biz de buyuttuk cocuk, misafir ala ala

Günaydınnnnnnnnn

Gunaydin topigin en guzel dinosuuu

Gunaydin canim ben de uyudum uyandim

Daha yarışmanın bitimine bir hafta var akıllı haftasonundan sonra bekliyorum senden bir ekşin bekliyorum.

güzelim demi

ben yapacam da benım memleketin öyle güzel bir yemeği yokki otculuz bız aanam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…