KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Kulittam günaydın,

Muhteşem avatarlar var, öncelikle ellerine sağlık.

Ben güzel kadın ama frapan değil, güzel, masum, ağırbaşlı ama çok sevimli kadın avatarları ile tatlı maviş minik kız avatarları istiyorum ama çok şey mi istedim bilemedim.

Varsa eğer, fırsatın da olursa çok sevinirim.

Teşekkür ederim ekimcim. Umarım verdiğim linklerde gönlünce avatarlar bulabilirsin. :kk77: :KK16:

http://www.kadinlarkulubu.com/chat-amp-messenger/355781-kadin-avatarlari-hareketli-kk-uygun.html

http://www.kadinlarkulubu.com/chat-...-bebe-anne-avatarlari-hareketli-kk-uygun.html

http://www.kadinlarkulubu.com/chat-amp-messenger/481994-sirin-avatarlar-hareketli-kk-uygun.html

Çoook teşekkür ederim canım, emeğinin hakkı ödenmez. Sayfalar derya deniz. Şu ankini de buradan almış teşekkür edememiştim. Çok teşekkür ederim. Ellerin kolların dert görmesin inşallah.
:KK16::KK16:

Kulitta avatar oynamıyo boyutları mı uygun mu değil acaba?

Evet canım boyutlar olması gerekenden büyükmüş.
Eğer boyutu öğrenmek istersen, gifin üstüne sağ tıklayıp, açılanda özellikleri tıklarsan
gif bilgileri çıkacaktır. boyutlar: 100x100 den, dosya boyutu: 64 KB den büyükse uygun değildir.
Bu avatarında hareket edecek. :kk77: :KK54:

. . . . . . $0a0a0e.gif

Evet canım boyutlar olması gerekenden büyükmüş.
Eğer boyutu öğrenmek istersen, gifin üstüne sağ tıklayıp, açılanda özellikleri tıklarsan
gif bilgileri çıkacaktır. boyutlar: 100x100 den, dosya boyutu: 64 KB den büyükse uygun değildir.
Bu avatarında hareket edecek. :kk77: :KK54:

. . . . . . Eki Görüntüle 505353

Ellerine,emeğine sağlık Kulitta :KK71:
Boyut olayınıda öğrenmiş oldum,çok saol

$gülbebeeek.jpg

Kulitta bana yardımcı olurmusun bu resimi boyutlandırıp birazda hareket kazandırırsannn çoook sevinirimmm:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

$tumblr_mefmyjCXsi1r2y7qbo1_1280.jpg

Kulittaaa , Bana bunu küçültebilir misin acaba ? Avatarımda , donuk bir resim gibi duruyor. Göz kırpmıyor . :KK43:

Aaa burda da göz kırpmıyor. Bana göz kırptırabilir misin bu avatarı acaba ? :KK43:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 581138

Kulittaaa , Bana bunu küçültebilir misin acaba ? Avatarımda , donuk bir resim gibi duruyor. Göz kırpmıyor . :KK43:

Aaa burda da göz kırpmıyor. Bana göz kırptırabilir misin bu avatarı acaba ? :KK43:

Aldığın yerde hareketli olduğunu söylemişsin. Niye durgunlaştı ki? İlginç. :44:
Elimden gelen göz kırpması bunlar canım :kk77: Biri de durgun. :KK54:

c9yio911gcl5huaef.gif
..
c9yioyj3w6iwc1jjb.gif
..
c9yiplwrdkh45z487.gif

Aldığın yerde hareketli olduğunu söylemişsin. Niye durgunlaştı ki? İlginç. :44:
Elimden gelen göz kırpması bunlar canım :kk77: Biri de durgun. :KK54:

c9yio911gcl5huaef.gif
..
c9yioyj3w6iwc1jjb.gif
..
c9yiplwrdkh45z487.gif

Ben üçünden ortadakini almak istedim, Hem bilgisayarıma yükledim , bilgisayardan yükle dedim "geçersiz dosyatipi" hatası verip, kabul etmedi.
Sonra url 'dan ekleyeyim dedim yine aynı hata .
Neden olabilir Kulitta ? :KK43: Bu arada teşekkür ediyorum çok, bitanesin !

Ben üçünden ortadakini almak istedim, Hem bilgisayarıma yükledim , bilgisayardan yükle dedim "geçersiz dosyatipi" hatası verip, kabul etmedi.
Sonra url 'dan ekleyeyim dedim yine aynı hata .
Neden olabilir Kulitta ? :KK43: Bu arada teşekkür ediyorum çok, bitanesin !

Bilemedim canım araştırmaya çalışıyorum. Farklı yollarda da geçersiz dosya uyarısı veriyor. :44:
Aldığın yerde kopyalama izni verilmiyor olabilir. Denemeye devam ediyorum neticeyi bildiririm leonelacım. :KK31:

Bilemedim canım araştırmaya çalışıyorum. Farklı yollarda da geçersiz dosya uyarısı veriyor. :44:
Aldığın yerde kopyalama izni verilmiyor olabilir. Denemeye devam ediyorum neticeyi bildiririm leonelacım. :KK31:

Çok teşekkür ediyorum Kulitta :KK16:
Normal bir resim olarak kullanabiliyorum ama gif olmuyor :KK53:

Çok teşekkür ediyorum Kulitta :KK16:
Normal bir resim olarak kullanabiliyorum ama gif olmuyor :KK53:

Olmadı maalesef. :KK31: Yasaklı sitelerden eklemek istediğimimde buraya da eklenmezdi.
Avatarları buraya hareketli ekledim Ama KK eklentisi kabul etmemişti.
Farklı uploadla ekledim. Sitemize uymadı mı ne? Alla alla anlamadım ki canım. :KK76:
Eklediklerim bir süre sonra kapanabilir. Bakalım bu şekilde duracaklar mı?
Yardımcı olamadığım için üzgünüm leonelacım. :KK5:

X