KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

ayy maşallah cinsiyet netleşmiş sağlıklı-hayırlı evlat olsun inşallah tatlım kucağına aldığın haberleride almak nasip olsun :KK49::emir_bebek::nazar::KK19:

:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16:

şifa cımm sen ne zaman hamiş oldunnnnnn, ben mi görmedim yoksa yeni mi öğrendin cnm . Allah hayırlı sağlıklı evlat nasib etsinnn kucağına da al inşallahhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Eki Görüntüle 451924 ...Eki Görüntüle 451925 ...Eki Görüntüle 451926 ...Eki Görüntüle 451927

Basaksscım, sifaacım Evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum.
Hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, şanslı, bol rızıklı ve analı babalı olsunlar İnşaallah.

:nazar: .
emoticons_bebe_msnanimal_com-4.gif
.
e010.gif
. .
e002.gif
. .
e010.gif
. .
e002.gif
. .
e010.gif
.
e056.gif
. :nazar:

ellerine sağlık nasıl da yapıyosun bu kadar güzel maaşallah sanki elinde hazır var gibi:KK6::KK6:

kulittacım güzel dileklerin için çok teşekür ederimm:KK16::KK16::KK16:darısı sana demiycem bu kez:KK9::KK9::KK9: darısı oğluna inşallahhhhhh

ellerine sağlık nasıl da yapıyosun bu kadar güzel maaşallah sanki elinde hazır var gibi:KK6::KK6:

kulittacım güzel dileklerin için çok teşekür ederimm:KK16::KK16::KK16:darısı sana demiycem bu kez:KK9::KK9::KK9: darısı oğluna inşallahhhhhh

Amin canım. Sizlerle, torun sevincimi de paylaşmak nasip olur İnşaallah.
Hafta sonunda, yaz aylarını geçirdiğim mekana gideceğim basaksscım.
Bir kaç ay sizlerden ve KK den uzak kalacağım için hüzünlüyüm.
Bu dönemde özellikle internetten uzak olduğum için çok özleyeceğim.
Belki bir kaç kez internet kafe aracılığı ile sizlere ceeee yapabilirim.
Bebişlerinizi, sizi ve sevdiklerinizi Allaha emanet ediyorum.
Görüşmek umuduyla esenkalın. :KK5: :KK54:

aaaa sen yokken bi avatar hareketlendirmesine ihtiyacımız olursa artık şifaa ile kendimiz yaptığımız garip avatarlarla idare ederiz:KK9::KK9:

sana iyi tatiller kulittacım tatilin çok iyi geçsin inşallah:KK16:

Son düzenleme:
İlk 60 sayfayı baktım sondanda 20 sayfa vee yoruldum baka baka..Maymun iştahlıyım sanırım.:KK1:Seçemedim bir tane..Bu aralar da ruh halim çok değişken bir mutlu bir mutsuz.. Uygun olsun istedim ama karar vermekte zorlandım.Hepsi birbirinden çok güzel ve şirinler..Elleirnize sağlık En Büyük KK

Eki Görüntüle 451924 ...Eki Görüntüle 451925 ...Eki Görüntüle 451926 ...Eki Görüntüle 451927

Basaksscım, sifaacım Evlatlarınızı sağlıkla kucağınıza almanızı diliyorum.
Hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü, şanslı, bol rızıklı ve analı babalı olsunlar İnşaallah.

:nazar: .
emoticons_bebe_msnanimal_com-4.gif
.
e010.gif
. .
e002.gif
. .
e010.gif
. .
e002.gif
. .
e010.gif
.
e056.gif
. :nazar:
Kulittam amin inşallah ALLAH razı olsun o güzel yüreğinle ettiğin dualara kocaman amin diyorum güzel gönlüne sağlık :KK70::KK71:

şifa cımm sen ne zaman hamiş oldunnnnnn, ben mi görmedim yoksa yeni mi öğrendin cnm . Allah hayırlı sağlıklı evlat nasib etsinnn kucağına da al inşallahhhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Başak cığım çok yeni çok Rabbime sonsuz şükürler olsun 2. tüp bebek tedavimde nasip oldu bebeğime kavuşmam :KK49::KK52::nazar::nazar::nazar::nazar: amin amin tatlım ALLAH razı olsun hepimizin başına konsun bu güzel müjdeler aşk meyveleri :emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

ayy evet kulişim bu renkli yıldızlar hani nerde bizim programda mı var yaniii :KK52::KK52::KK52::KK52::26: evet darısı oğlunun müjdesini almaya inşallah çok cici ve sağlıklı torun müjdesine hepimiz sevincezz inşallah :emir_bebek::nazar::KK19:

aaaa tatilemi çıkıyorsun :KK9::KK34: hadi bol keyifli anlar iyi eğlenceler :KK19: ama seni çok çabuk özleyeceğiz :KK5::KK5::KK5: arada bir ceee yapışını bekliycem :KK19:

aaaa sen yokken bi avatar hareketlendirmesine ihtiyacımız olursa artık şifaa ile kendimiz yaptığımız garip avatarlarla idare ederiz:KK9::KK9:

sana iyi tatiller kulittacım tatilin çok iyi geçsin inşallah:KK16:
hahaha evet Başakcığım yaa garip avatarlarla idare edecekler artık kk daşlarımız :KK53::KK52::KK54:

İlk 60 sayfayı baktım sondanda 20 sayfa vee yoruldum baka baka..Maymun iştahlıyım sanırım.:KK1:Seçemedim bir tane..Bu aralar da ruh halim çok değişken bir mutlu bir mutsuz.. Uygun olsun istedim ama karar vermekte zorlandım.Hepsi birbirinden çok güzel ve şirinler..Elleirnize sağlık En Büyük KK
yakında yeni avatarlar gelicek tatlım belki orda çıkar ruh haline uygun bişi :KK34::KK16:

Son düzenleme:
Photoscape topiğimizde kırmızıdonlukızın önerdiği bir efekt sitesi. sifaacım.
Bir kaç sayfa açıklamalı çalışmalarımız var. Siteye üye olduktan sonra çalışmalarımızdan
faydalanarak çeşitli avatarlar hazırlayabilirsin canım. Çok keyifli.

http://www.kadinlarkulubu.com/sorul...2-photoscape-resim-duzenleme-programi-20.html

Blingee com.
aaaa bu tamamen gözümden kaçmış benim :KK9: çok sağol üye oldum bile kurcalıyorum şimdilik yakında gelirim çalışmalarımla :KK52::KK16::KK16::KK16::KK16:

bende öyle yaa.. ama ben şöyle hayat dolu bir şeyler istiyorum da bulamadım eheheh :)

X