KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

Sen ne dedin bakiiim? Ha ha ha :KK9: :KK9: :KK9:
Yani darısı gelinin başına demek mi istedin canımcım? :KK52:
Allahın izniyle 14 gün sonra oğlum evleniyor.
11_3_2.gif

Evladın ve sevdiklerinle birlikte sağlıklı, uzun ömürler diliyorum basaksscım. :emir_bebek: :nazar:
Darısı evlatlarım için olsun İnşaallah. :KK54:

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:ayyy ben seni genç bir kız zannediyorum . daha doğrusu öyle hissediyordum:KK30::KK30::KK30:

ne biliyim ayol babaanne olacak kadın resim düzenleme programıyla uğraşıyor hiç aklıma gelmezdi:78::78::78:afedersin.

darısı oğluna inşallah:KK16::KK16:

ay ne güzel bi kızın olucak desene bir ömür mutlu olurlar işallah allah neşenize neşe sevincinize sevinç katsın

Aynen öyle canım. Prensesimi babasından istediğimiz andan itibaren doğurduklarım kadar değerli.
İnşaallah niluferardacım samimi dileğin gibi bir ömür süreriz. Senin için de herşey hayal ettiğinden güzel olsun İnşaallah.
Sağol, varol meleğim. :KK54:

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:ayyy ben seni genç bir kız zannediyorum . daha doğrusu öyle hissediyordum:KK30::KK30::KK30:

ne biliyim ayol babaanne olacak kadın resim düzenleme programıyla uğraşıyor hiç aklıma gelmezdi:78::78::78:afedersin.

darısı oğluna inşallah:KK16::KK16:

He he öyle zannetmende hiç bir mahsur yok basaksscım. :KK9: :KK53: Aksine çok mutlu oldum.
İnşaallah gif - avatar dünyasının süper babaannesi olurum. :KK8:
Veee süper anneannesi tabiikide. Kızım henüz evlilik yoluna girmiş olmasa da, yarınlar ne getirir bilemeyiz. :KK76:
Hepimiz için her şeyin hayırlısı İnşaallah. İyiki varsınız canlarım. :KK19: Çok öptüm. :KK54:

Aynen öyle canım. Prensesimi babasından istediğimiz andan itibaren doğurduklarım kadar değerli.
İnşaallah niluferardacım samimi dileğin gibi bir ömür süreriz. Senin için de herşey hayal ettiğinden güzel olsun İnşaallah.
Sağol, varol meleğim. :KK54:

He he öyle zannetmende hiç bir mahsur yok basaksscım. :KK9: :KK53: Aksine çok mutlu oldum.
İnşaallah gif - avatar dünyasının süper babaannesi olurum. :KK8:
Veee süper anneannesi tabiikide. Kızım henüz evlilik yoluna girmiş olmasa da, yarınlar ne getirir bilemeyiz. :KK76:
Hepimiz için her şeyin hayırlısı İnşaallah. İyiki varsınız canlarım. :KK19: Çok öptüm. :KK54:

bil mukabele kulittacım sende iyiki varsın:KK16::KK16::KK16:

ama gerçekten yaşını da hiç göstermiyosun

taş çatlasın 20 ötesine gitmez yani:KK1::KK1::KK1:

:KK54::KK54::KK54::KK54:

Önce gifi klasörüne kaydedeceksin canımcım.
Sonra Kontrol Panelinde, imzanı değiştir tıkladığında göreceğin gibi,
görselleri mesajlara eklediğin eklentiler çıkacak.
İmzandaki anlamlı sözün üst kısmına ortalayarak, klasöründen gifi seçerek, imzayı kaydet tıklayacaksın.
Umarım hoşuna gider. :kk77: :KK54:

000000000000000000000.gif

kaç gündür yazamadım :KK17::KK17: bayıldım kulittammm bayıldım harika olmus ellerine kollarına sağlık :KK16::KK16::KK16:

ya ben ne kadar beceriksizim anlatmıssın ama yine yapamadım :KK17::KK17:imzada bende resim ekleme çıkmıyor.en altta kullanıcı imzası izinleri kısmındada alttaki gibi yazıyor.acaba ayarlardan açmak mı gerekiyor yada benim eklenmiyormu bilemedim :KK17:

İmza Resmi yükleyebilir
Hayır
Animasyonlu imza resmi yükleyebilir
Hayır

Sen ne dedin bakiiim? Ha ha ha :KK9: :KK9: :KK9:
Yani darısı gelinin başına demek mi istedin canımcım? :KK52:
Allahın izniyle 14 gün sonra oğlum evleniyor.
11_3_2.gif

Evladın ve sevdiklerinle birlikte sağlıklı, uzun ömürler diliyorum basaksscım. :emir_bebek: :nazar:
Darısı evlatlarım için olsun İnşaallah. :KK54:
harbi harbi çok şaşırdım maşallah bende Başak gibi düşünüyordum :KK3: tebrikler oğlun evleniyormuş Kulittam hayırlı uğurlu olsun inşallah ömür boyu mutluluklar dilerim , Rabbim çok bekletmeden hayırlı-sağlıklı torun nasip etsin inşallah :KK9::nazar::KK19::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kaç gündür yazamadım :KK17::KK17: bayıldım kulittammm bayıldım harika olmus ellerine kollarına sağlık :KK16::KK16::KK16:

ya ben ne kadar beceriksizim anlatmıssın ama yine yapamadım :KK17::KK17:imzada bende resim ekleme çıkmıyor.en altta kullanıcı imzası izinleri kısmındada alttaki gibi yazıyor.acaba ayarlardan açmak mı gerekiyor yada benim eklenmiyormu bilemedim :KK17:

İmza Resmi yükleyebilir
Hayır
Animasyonlu imza resmi yükleyebilir
Hayır
canım sanırım resmin url sini kopyalayıp imza ekleme kısmında resim yükleme butonuna yapıştırıp kaydedilecek :KK28:

harbi harbi çok şaşırdım maşallah bende Başak gibi düşünüyordum :KK3: tebrikler oğlun evleniyormuş Kulittam hayırlı uğurlu olsun inşallah ömür boyu mutluluklar dilerim , Rabbim çok bekletmeden hayırlı-sağlıklı torun nasip etsin inşallah :KK9::nazar::KK19::KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ohh benim gibi düşünen varmış bak ben diyorum kulitta 20den fazla göstermiyosn sen:KK12:

Son düzenleme:
ohh benim gibi düşünen varmış bak ben diyorum kulitta 20den fazla göstermiyosn sen:KK12:
:KK9::KK9::KK9::KK9: çıtır genç kızımız Kulittamız :KK12::KK54:

şifacıgım sayende imzama kavuştum :KK16::KK16::KK16::KK16: yardımların için birkez daha gönülden teşekkür ederim :KK54::KK54:
canımm çok çok sevindim :KK16: çok da yakıştı güle güle kullan tatlım rica ederim ayrıca hem seve seve yaptım her zaman yardımcı olurum :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK16:

Bende öyle düşünüyordum:44:....ama o havada birisi:KK23::KK23::KK23:
aynen ikizim evet kulittamız hem ruhu hem bedeni hem havası çıtır genç kız :KK28::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16:

Son düzenleme:

evet yalnız değilsin Başakcığım maşallah Kulittam harbi ben çoğu zaman bekar olarak tahmin ediyordum :KK23: :KK31::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Bende öyle düşünüyordum:44:....ama o havada birisi:KK23::KK23::KK23:

:KK9::KK9::KK9::KK9: çıtır genç kızımız Kulittamız :KK12::KK54:

canımm çok çok sevindim :KK16: çok da yakıştı güle güle kullan tatlım rica ederim ayrıca hem seve seve yaptım her zaman yardımcı olurum :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK16:

aynen ikizim evet kulittamız hem ruhu hem bedeni hem havası çıtır genç kız :KK28::KK19::KK19::KK19::KK19::KK16:

Ha ha! İhihihi!!! Çok sağolun şekerler... Düğün öncesi motivasyonunuz ilaç gibi geldi. :13: :nazar: :KK19:
Çıtır kaynana durumum gelinciğime neler hissettiriyor acaba? :KK9:
Demekki bekar oluşumu doğru yansıtmış olmalıyım. Çünküüüü Anne olmam, bekar olmama engel değil canlarım. :KK24:
Sizi tahmin edemiyeceğiniz kadar çok seviyorum. Allaha emanet olun. :KK54: :KK54: :KK54:

X