KK'da Kullanmaya Uygun Boyutlarda Hareketli Harika Avatarlar

ellerine sağlık de mi bende iyi iş çıkarttım :KK15::KK54: tamam tatlım acil değil bunlar yeterli sağol :KK19::KK16:

Tatlım diğerlerini de avatar için hazırladım. :kk77:

$00000.gif .. $0aalal.gif .. $00aa.gif .. $00a.gif .. $00af.gif .. $0al.gif .. $0ala.gif

$000a.gif .. $0asas.gif .. $000a0.gif .. $0a0aa.gif .. $00aads.gif .. $0aak.gif .. $0aşa.gif

$00aan.gif .. $0a0e.gif .. $00ass.gif .. $0aasd.gif .. $00aaj.gif .. $00as.gif .. $0a0a.gif

$00a00a.gif .. $0ajak.gif .. $000av.gif .. $0aaka.gif .. $00aadd.gif

Kulittam bu resimlerin hepsinin aynı boyutta olması mümkün müdür :KK34: vee içlerinde hareketsiz olanlar var onlara da hareket katarsan çok ama çok memnun kalıcammmm :KK19::KK16:

Yeni eklediklerin de pek şirinmiş sifaacım. Aynı boyut derken, (avatar - profil - imza) :44: neyi kastettiğini anlayamadım. :KK30: :KK54:

tatlı kulittam muhteşem ötesi olmuşlar ellerine sağlık ben bunları sırasıyla her gün kullanırım ki :KK6::KK16::KK19:
canım yaa kusura bakma çokk haklısın detay belirtmemişim

http://www.kadinlarkulubu.com/infertilite-kisirlik/330947-bebek-ozlemi-cekenlerin-mekani.html

bu topikteki ilk mesajda konu sahibi arkadaşla birlikte anneler hamişler ev bebek bekleyen kızları resimlerle toparladık liste gibi bişi yapmış olduk :KK9: yalnız hepsi eşit boyutta ve hareketsiz olanlarda hareketli olursa daha hoş olur ellerine sağlık şimdiden öptüm en kocamanından :KK54: :KK54: :KK54: :KK54:

ANNELER GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM KULİTTAM...

Dünyanın en güzel çiçekleri senin olsun...

Harikasın BEYZUScuğum. Çok teşekkür ederim. :KK54:
Tüm kadınlara, annelere, sevdikleriyle birlikte, sağlıklı nice ANNELER GÜNÜ olsun İnşaallah.
8.gif

Her şey gönlünce olsun meleğim.

088d5f1c.gif

Kulittam bunlarda avatar,profil için uyarlarsan memnun olurumm ( bazılarında sağında,solunda ,ortasında yazılar var ya onları silersen :KK19:) ellerine sağlık şimdiden tatlım kocaman öptümmmm :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Eklediklerin çok şirin canım. 20 gün sürecek bir yoğunluğun içindeyim sifaacım.
Avatar ve profilde aynı büyüklük kullanılıyor. Fırsat buldukça avatarlarını hazırlayacağım. :KK54:

$0a000.gif .. $000a0a.gif .. $00a0aa.gif .. $00aa00.gif

$1.jpg

kulittam yukarıdaki resmi nasıl imzama koyabilirim :44::44: bide hareketlendirebilirsen süper ötesi olur :KK17::KK16::KK16::KK16:

yine yardımını rica ediyorum :KK54::KK54:

Eki Görüntüle 419885

kulittam yukarıdaki resmi nasıl imzama koyabilirim :44::44: bide hareketlendirebilirsen süper ötesi olur :KK17::KK16::KK16::KK16:

yine yardımını rica ediyorum :KK54::KK54:

Önce gifi klasörüne kaydedeceksin canımcım.
Sonra Kontrol Panelinde, imzanı değiştir tıkladığında göreceğin gibi,
görselleri mesajlara eklediğin eklentiler çıkacak.
İmzandaki anlamlı sözün üst kısmına ortalayarak, klasöründen gifi seçerek, imzayı kaydet tıklayacaksın.
Umarım hoşuna gider. :kk77: :KK54:

000000000000000000000.gif

Önce gifi klasörüne kaydedeceksin canımcım.
Sonra Kontrol Panelinde, imzanı değiştir tıkladığında göreceğin gibi,
görselleri mesajlara eklediğin eklentiler çıkacak.
İmzandaki anlamlı sözün üst kısmına ortalayarak, klasöründen gifi seçerek, imzayı kaydet tıklayacaksın.
Umarım hoşuna gider. :kk77: :KK54:

000000000000000000000.gif
slm kulittacımmm nasılsın uzun zamandır yazamıyordum sana.

ayy nasıl yapıyorsun şuna bak yaaaa mümkün değil yapamam ben bööle şeyler. en fazla göz kırptırabiliyorum onuda büyük marifet sanıyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:
n
ayyy değişik bi hamiş avatarı arıyordum şu kadın kadar değişiğini bulamazdım heralde çok tatlıııııı:KK9::KK9::KK9:

slm kulittacımmm nasılsın uzun zamandır yazamıyordum sana.

ayy nasıl yapıyorsun şuna bak yaaaa mümkün değil yapamam ben bööle şeyler. en fazla göz kırptırabiliyorum onuda büyük marifet sanıyorum:KK1::KK1::KK1::KK1:

n
ayyy değişik bi hamiş avatarı arıyordum şu kadın kadar değişiğini bulamazdım heralde çok tatlıııııı:KK9::KK9::KK9:

Sağol basaksscım, her şey yolunda çok Şükür. Senin de keyifli enejjini alıyorum canım. :KK19:
Dur bakalım sen henüz çok yenisin. Göz kırptırabilmen büyük başarı elbette. :KK9:
Yani... şey... hamile avatarını kendin için mi arıyordun? :emir_bebek:
Tebrik edip, sağlıkla birbirinize kavuşmanızı dilemem gerekiyorsa, tüm kalbimle diliyorum canımcım. :nazar: :KK54:

Kulitta. :KK16::KK16::KK16::KK16:
Uğramadım ne zamandır. Yine eski sayfalara bakıyorum, kaydediyorum bir sürü gif. :))

Muckssss... :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

Ellerine sağlık diyorum bir daha. Çok güzel şeyler yapıyorsun. :KK16::KK16::KK16::KK16:

Sağol basaksscım, her şey yolunda çok Şükür. Senin de keyifli enejjini alıyorum canım. :KK19:
Dur bakalım sen henüz çok yenisin. Göz kırptırabilmen büyük başarı elbette. :KK9:
Yani... şey... hamile avatarını kendin için mi arıyordun? :emir_bebek:
Tebrik edip, sağlıkla birbirinize kavuşmanızı dilemem gerekiyorsa, tüm kalbimle diliyorum canımcım. :nazar: :KK54:

çok zarifsin tatlım:81::81::81:

evet kendim için bakıyordum. bebişi yeni öğrendik:KK16::KK16:o yüzden artık avatar tercihlerim değişti. sexy hatunlar yerine hamle hatunlara bakmaya başladım:KK1::KK1:

ama tam istediğim gibi bişi bulamadığım için yine kendim yaptığım göz kıpırtılı avatarlara kaldım:KK31::KK31:

darısı sana olsun inşallah:KK34::KK34:

çok zarifsin tatlım:81::81::81:

evet kendim için bakıyordum. bebişi yeni öğrendik:KK16::KK16:o yüzden artık avatar tercihlerim değişti. sexy hatunlar yerine hamle hatunlara bakmaya başladım:KK1::KK1:

ama tam istediğim gibi bişi bulamadığım için yine kendim yaptığım göz kıpırtılı avatarlara kaldım:KK31::KK31:

darısı sana olsun inşallah:KK34::KK34:

Sen ne dedin bakiiim? Ha ha ha :KK9: :KK9: :KK9:
Yani darısı gelinin başına demek mi istedin canımcım? :KK52:
Allahın izniyle 14 gün sonra oğlum evleniyor.
11_3_2.gif

Evladın ve sevdiklerinle birlikte sağlıklı, uzun ömürler diliyorum basaksscım. :emir_bebek: :nazar:
Darısı evlatlarım için olsun İnşaallah. :KK54:

Sen ne dedin bakiiim? Ha ha ha :KK9: :KK9: :KK9:
Yani darısı gelinin başına demek mi istedin canımcım? :KK52:
Allahın izniyle 14 gün sonra oğlum evleniyor.
11_3_2.gif

Evladın ve sevdiklerinle birlikte sağlıklı, uzun ömürler diliyorum basaksscım. :emir_bebek: :nazar:
Darısı evlatlarım için olsun İnşaallah. :KK54:

ay ne güzel bi kızın olucak desene bir ömür mutlu olurlar işallah allah neşenize neşe sevincinize sevinç katsın

X