☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Yemiyorum içmiyorum. Tüyo versene accık bana :confused: Dün akşam yemek yemedik eşim uyuyordu diye, gece kalktı ona pizza yaptım ben yemedim, dur senin kızlara yazayım benimki yemeden içmeken kesildi diye diyo :KK70:

Ben yiyorum iciyorum da yeteri kadar. Ben sabah beste kalktim karnim acti, ayran ictim. Sekerli seyler kazindiriyor mideyi. Aksam sicak cikolata icmistim de. Malum regl donemi 4 gun sonra kilo almis olarak yazmazsam iyidir. 1-0 yenik basladim yarismaya.
:confused:

Ben yiyorum iciyorum da yeteri kadar. Ben sabah beste kalktim karnim acti, ayran ictim. Sekerli seyler kazindiriyor mideyi. Malum regl donemi 4 gun sonra kilo almis olarak yazmazsam iyidir. 1-0 yeni basladim yarismaya. :confused:
:) Şişliği düşersin kilondan neredeyse 1 kilo fazla çıkıyor adetliyken. Ayy ne de tatlı krizlerine giriyosundur sen şimdi :KK53: Senin yaptığınla kilo verilir zaten, az yiyerek. Ben çok düzensiz yiyorum günde tek öğün o da akşam, bir gün düşcem kalcam :) Kendimi oruçu gibi hissediyorum, Ramazanda bu kadar istikrarlı değildim :KK70:

:) Şişliği düşersin kilondan neredeyse 1 kilo fazla çıkıyor adetliyken. Ayy ne de tatlı krizlerine giriyosundur sen şimdi :KK53: Senin yaptığınla kilo verilir zaten, az yiyerek. Ben çok düzensiz yiyorum günde tek öğün o da akşam, bir gün düşcem kalcam :) Kendimi oruçu gibi hissediyorum, Ramazanda bu kadar istikrarlı değildim :KK70:

Tek ogun kilo vermek icin iyidir aslinda. Vucut yaglari yakma hormonu salgilar ama daha iyisi uc ogun. Ya ben zaten yeme seklimi azaltmistim zaten devam edecektim yarisma olsa da olmasa da... Ben egleniyorum olan arada size oluyor. :KK70:

Tek ogun kilo vermek icin iyidir aslinda. Vucut yaglari yakma hormonu salgilar ama daha iyisi uc ogun. Ya ben zaten yeme seklimi azaltmistim zaten devam edecektim yarisma olsa da olmasa da... Ben egleniyorum olan arada size oluyor. :KK70:
Yok ya benim zaten yemekle çok işim yok, sadece tatlıya çok dükünüm başımda çikolatalar dönüyor mesela şuan:KK70:İyi oldu bu yarış muhabbeti eşimde kiloma takmıştı, zayıflayayımda bi sussun :KK50:

Burda da var =D

Akşam takılmayı seviyoruz biz =) akşam çok esiyor
gündüz insan yapış yapış oluyor :KK22:
kahve değil de bir soğuk sodanı içerim elmalısından :KK45:
Hadi ya bende bir tek elmalı içiyorum dolap dolu :KK70:
Kizim ben tatildeyken soyleyecektiniz ne guzel bir kahve icerdik toplu. Istanbuldan kimse yoktu o zaman.
Ama ben bilmiyordum ki.. Bilsem çağırırdım pastalar börekler açardım hemide :)

Oooooo bendensin bende elmalıdan başka içemem..
Sade soda da iyi de tatsız tuzsuz acı geliyor bana
Elmalı olsun kaç şişe olursa olsun içerim o derece yani :cool:

Yok ya benim zaten yemekle çok işim yok, sadece tatlıya çok dükünüm başımda çikolatalar dönüyor mesela şuan:KK70:İyi oldu bu yarış muhabbeti eşimde kiloma takmıştı, zayıflayayımda bi sussun :KK50:

Evet resimden ihtiyacin varmis gibi duruyor. :KK70:Takiliyorum kiz sana alinmiyordun dimi, alinsan da susmam gerci. :KK70:

Haberimiz yoktu kiiii olsaydı buluşurdukkk :63:
Muzmin topiginde soylemistim aslinda takip etseydin gorurdun margaaaaaaa. :63:

Ordan geldim 75 kilo idim.:confused: Thank u very much.:KK30:Ucakta Karatay in kitabini bitirdim iste o an hayatimin degisimi oldu. :cool:

Oooooo bendensin bende elmalıdan başka içemem..
Sade soda da iyi de tatsız tuzsuz acı geliyor bana
Elmalı olsun kaç şişe olursa olsun içerim o derece yani :cool:
:) Ben asitli şeyleri içemiyorum, mesela kolaya bayılırım ama asiti geçtikten sonra içiyorum şerbet gibi :KK53: Sodada içemiyordum, elmalı denedim bayıldım sürekli onu içiyorum şimdi :KK70:

X