☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Kasap sevdigi postu yere vururmus. Beni taniyanlar bilirler sevmedigim insana laf bile sokmaya calismam.

Aman nazar degmesin .. Bir sene banlanmayi dusunmuyorum. Uc ay kaldi zaten.
Soktuğun laflarla teselli oluruz artık Gece lokumun sorunu vardı ya sende formunda değildin, birşey demedin hiç, ondan öyle düşündü heralde :)

Soktuğun laflarla teselli oluruz artık Gece lokumun sorunu vardı ya sende formunda değildin, birşey demedin hiç, ondan öyle düşündü heralde :)

Laf sokuyorsam bilin ki seviyorumdur.
Okumadim bile zaten geyik havam yoktu, yarisma topigindeydim. 4 gun sonra resmi cekip koyucam.

İnşallah bende öyle olurum :)

Sen banlanacak cok sey yaziyorsun.

Laf sokuyorsam bilin ki seviyorumdur.
Okumadim bile zaten geyik havam yoktu, yarisma topigindeydim. 4 gun sonra resmi cekip koyucam.

Sen banlanacak cok sey yaziyorsun.
Gerçekten mi link olarak mı? İnanlara cevap olarak mı? :) Linkse onu bilmiyordum durdum şimdi yapmıyorum.
İyi bende koyayım o zaman resmi :)

Kasap sevdigi postu yere vururmus. Beni taniyanlar bilirler sevmedigim insana laf bile sokmaya calismam.

Aman nazar degmesin .. Bir sene banlanmayi dusunmuyorum. Uc ay kaldi zaten.
Maşaallah maşaallah
İnşallah bende öyle olurum :)
İnşaallah
Ceza aliyorlar ama indirim yapiliyor onlara. Ben nevreste nin ne banlandigini gordum , ne de banlanacak bir sey yazdigini.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…