☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Gördüm. Hadi hayırlı olsun. Savaşta hile mübah bana adresini yolla sana adana urfa falan yollucam :)

O kadar uzgunum ki istahim kesildi. Adana yerim ben yolla, carsamba KK den bir arkadasla bulusuyoruz doner yiycem ama o zamana kadar yemem herhalde.
Gormedim,hemen bakiyorum . bu arada sen nasil oldun canim?

Hala uzgunum hala ayni dusunuyorum ama ne yapayim. Uzulmekten baska bir sey gelmiyor elimden , dun yasadigini bugun benim yuzumden oldugunu dusunuyorum.

Düşünme artık, sıyrıl o psikolojiden, Ay ne güzel ya bi günde İstanbulda buluşalım :)

Sen iyi olsun diye goturdun bilsen zaten goturmezdin. Suclama kendini. Sen cok iyi bir insansin. Bir kus icin bu kadar uzulen biri kotu olamaz.

Düşünme artık, sıyrıl o psikolojiden, Ay ne güzel ya bi günde İstanbulda buluşalım :)

Bir sene orda bulusalim. Gun veriyorum not al.
Sen iyi olsun diye goturdun bilsen zaten goturmezdin. Suclama kendini. Sen cok iyi bir insansin. Bir kus icin bu kadar uzulen biri kotu olamaz.

Keske canim keske dune donup baska karar verseydim. Kendi veterinerime goturseydim. Tatliydi , insallah rahat olur o tarafta. Agladim ben ya bugun hemde cok.

Bir sene orda bulusalim. Gun veriyorum not al.

Keske canim keske dune donup baska karar verseydim. Kendi veterinerime goturseydim. Tatliydi , insallah rahat olur o tarafta. Agladim ben ya bugun hemde cok.

Kiyamam yaaa vahsi gibi duruyon ama prdelerini kaldirdiginda kedi gibi bir insan cikti icinden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…