☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Şekersiz kahvemi hazırla o zaman :KK50:
NESCAFE_16LE6E98.jpg

Birde kalbimi koydum kilo almazsin . Ucuncu takim . :KK70:Yakismis ben de mi girsem acaba. :KK8:

Yarın diyetisyen ranevüm bakalım ne diyecek :KK17:kötü 3 hafta geçirdim tartıya nasıl yansıyacak:KK53:
Yay tatlım :KK37:

Bak yay la gercekten iyi anlasirim ama yay gibi durmuyorsun. Demek ki icinde ne cevherler var. :KK8:

Istedigi kadar yansisin. Sen kilo vermeye kararli olduktan sonra gerisi gelir. Yeterli istikrarli ol ve devam et.
:KK66:

Bak yay la gercekten iyi anlasirim ama yay gibi durmuyorsun. Demek ki icinde ne cevherler var. :KK8:

Istedigi kadar yansisin. Sen kilo vermeye kararli olduktan sonra gerisi gelir. Yeterli istikrarli ol ve devam et.
:KK66:
Sen neye benzettin beni :KK70:yayım burçumun tüm özeliklerini taşıyorum ama bastırılmış bir yayım :KK70:çoçuklar büyüsün dünya duru yapmaya kararlıyım :KK70:
Öyle canım bakalım:KK51:

Son düzenleme:
Sen neye benzettin beni :KK70:yayım burçumun tüm özeliklerini taşıyorum ama bastırılmış bir yayım :KK70:çoçuklar büyüsün dünya duru yapmaya karlıyım :KK70:
Öyle canım bakalım:KK51:

Aslinda kuslar soyluyordu Esfer iyi geyik yapar diye ama ben hic inanmadim nedense. :KK70:Demek ki dogruluk payi var. :cool:
Ingiltereye'de beklerim canim, tabi o zamana kadar burda olursam. :KK8:

Aslinda kuslar soyluyordu Esfer iyi geyik yapar diye ama ben hic inanmadim nedense. :KK70:Demek ki dogruluk payi var. :cool:
Ingiltereye'de beklerim canim, tabi o zamana kadar burda olursam. :KK8:
Aldığım elektürüğün woltajına bağlı :cool::KK70:yüksekse neden yapmıyayım canım :cool::KK19:
Orta bir yerde buluşuruz :KK70:

Aldığım elektürüğün woltajına bağlı :cool::KK70:yüksekse neden yapmıyayım canım :cool::KK19:
Orta bir yerde buluşuruz :KK70:

Senden elektruk aliyorum efser. :cool: Bu zamana kadar neden almadim aceba. Pardon reklam disi yazmamistin ondan. :KK70:

Avusturya'da bulusuruz o zaman. :KK19:

Çoçukların kahvaltı hazırlayayım kızlar görüşürüz:KK60::KK25:

Afiyet olsun. :kk77: Gorusuruz. :KK60:

X