☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Çok mu üst üste geldi ne bu gece açılan konulara sinirleniyorum :) Senin neden sinirlerin bozukmuş bakalım özel birşey mi var genel halin mi:-)

Genel halim canim hep boyle depresif, uyuz , gicik biriyim. :mad:
Kazen reklamlı konuya açıklama yapmış :)

Hep sen mi gorursun bu kez bende gordum. :cool:

En cok hangi ayda gelinlik satisi oluyor . Piyasayi anlat bize. :KK51:

Genel halim canim hep boyle depresif, uyuz , gicik biriyim. :mad:

Hep sen mi gorursun bu kez bende gordum. :cool:

Bu gün bdv tatarafına bakmamak için kendimi epey frenliyorum ondan geç gördüm :)
Özgüvenin tavan yanlız, nasıl bir kendisiyle barışıklıktır bu böyle :KK30::KK70:

İmalat,ithalat,ihracat yapiyorum canim. 4 mevsim durmaksizin satisimiz var şükür :)
Ama cok stresli,memnun degilim isimden. İyi kazancim var ama cok bunaliyorum..ailemden, arkadaslarimdan cok uzagim. Kimsem yok esimden baska...foruma da o yuzden sardım zaten.2 sene once uye olmustum daha yeni takilmaya basladim. Cok yalnizim :KK61::KK61::KK22::KK61:

zEvanO.jpg

İmalat,ithalat,ihracat yapiyorum canim. 4 mevsim durmaksizin satisimiz var şükür :)
Ama cok stresli,memnun degilim isimden. İyi kazancim var ama cok bunaliyorum..ailemden, arkadaslarimdan cok uzagim. Kimsem yok esimden baska...foruma da o yuzden sardım zaten.2 sene once uye olmustum daha yeni takilmaya basladim. Cok yalnizim

zEvanO.jpg
Kıllı terli kadınlara gelinlik denettiren senmiydin kız yoksa :)

Bu gün bdv tatarafına bakmamak için kendimi epey frenliyorum ondan geç gördüm :)
Özgüvenin tavan yanlız, nasıl bir kendisiyle barışıklıktır bu böyle :KK30::KK70:

Hizini kaybediyorsun pink. Benden once gormen lazimdi. :KK70:
Mukemmelligimi mutevaziligime borcluyum.:KK30: Su siralar biraz her sey ust uste geldi ondan.:KK11:

Ama cok stresli,memnun degilim isimden. İyi kazancim var ama cok bunaliyorum..ailemden, arkadaslarimdan cok uzagim. Kimsem yok esimden baska...foruma da o yuzden sardım zaten.2 sene once uye olmustum daha yeni takilmaya basladim. Cok yalnizim

zEvanO.jpg

Cok sukur islerin iyiymis bana bedava verirsin artik. Daha nasil ilgilenelim lan.

Karikature gel. :KK70:

314094_10150293060834437_305350864436_7427296_2962353_n.jpg

Konusmustur emin ol :-) :-)

Yok kız ben öyle pis değildim kıştı zaten ter ne arar o mevsimde :)
Hizini kaybediyorsun pink. Benden once gormen lazimdi. :KK70:
Mukemmelligimi mutevaziligime borcluyum.:KK30: Su siralar biraz her sey ust uste geldi ondan.:KK11:

Cok sukur islerin iyiymis bana bedava verirsin artik. Daha nasil ilgilenelim lan.

Karikature gel. :KK70:

314094_10150293060834437_305350864436_7427296_2962353_n.jpg
Bugün beynimi dinlendireyim yarın buraların en hızlısı ben olcam yine:KK53:

Yok kız ben öyle pis değildim kıştı zaten ter ne arar o mevsimde :)

Bugün beynimi dinlendireyim yarın buraların en hızlısı ben olcam yine:KK53:
Artik cok gec. Buralarda yavaslayan bir daha hizlanamaz. Benim de temiz bir uykuya ihtiyacim var. :mad:
Sen ne uyaniksin kiz oyle :-) :-) ne bileyim sevgi sozcukleri soyleyin bana,iltifatlar edin bunu da mi ben soyleyeyim :63::KK70:

Burc neydi aslan mi. :KK51: Icimden gelmiyor sana iltifat etmek. :KK70:

X