☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Sabah musliye karistiriyorum 20 tane filan yiyorum. Aksam da oyle. Zaten vitaminli ve tok tutuyor.:KK53:

Bir de bak ruyamda iki kucuk cikolata aliyordum dun. Adama dedim ki yok kalsin ben bir aydir cikolata yemiyorum . Almadim yani . Iste budur.
:KK50:
Rüyana girmeye başlamış, tehlikeli o da aman dikkat:KK70:
Çerezin içinde yiyorum ama yanlız hiç almadım dur akşam aldırayım benimkine bende badem yiyeyim bir süre:KK66:

Rüyana girmeye başlamış, tehlikeli o da aman dikkat:KK70:
Çerezin içinde yiyorum ama yanlız hiç almadım dur akşam aldırayım benimkine bende badem yiyeyim bir süre:KK66:

Ruyamda bile almiyorum ya. :KK70:

Yalniz abartma 20 taneden fazlasi cok. Ben sevdigim icin bazen kacirabiliyorum ama frenliyorum kendimi. :KK23:

Hmm tamam o zaman bende öyle yapayım:KK70:
Taklitçin gibi oldum, sen ne yapsan bende yapcam diyorum :KK70:

Selam hoşgeldin :) Nasılsın?

Kilo veriyorsam dogru bir sey yapiyorum demektir. :KK53: Mesela omlet bademle guzel oluyor. Biraz da kasar koyuyorum. Yagi zaten kullanmiyorum hic ya da cok az. Badem yagli, zeytin yagli , kasar yagli. Evdeki tartiya gore 1 kilo daha vermisim ama disarida tartilicam tabi. :KK45:

Kilo veriyorsam dogru bir sey yapiyorum demektir. :KK53: Mesela omlet bademle guzel oluyor. Biraz da kasar koyuyorum. Yagi zaten kullanmiyorum hic ya da cok az. Badem yagli, zeytin yagli , kasar yagli. Evdeki tartiya gore 1 kilo daha vermisim ama disarida tartilicam tabi. :KK45:
Bende yağsız ve tuzsuz yiyorum ama tatlıdan vazgeçmeye gönlüm el vermiyor:KK31:
Bademi deniycem mutlaka, ekmek az tüketiyordum ama tamamen bırakmış olurum böylece, Bi tartıl bakalım belki dışarda 2 kilo eksik çıkarsın:KK66:

X