☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

kuluckalik_1345633387183.jpg

http://img04.blogcu.com/v2/images/orj/k/u/l/kuluckalik/kuluckalik_1345633387183.jpg

kızlar terörü lanetleme kampanyası başlatıyorum sizdende rica etsem profilinize koyabilir misiniz?

Okula gitmeden dedi saat yok gün içinde bi ara halleder :)
Oylama kısmınıda gördün demi?
oylama yarın..?
ozmn burdaym bugn hep :)
şimdi oylamada kendisini hariç diğer yazılara oy verilck demi tam olark nasıl oluyordu...? tekrr okuyayım bi en iyisi :)
Benim nişanlımda asker olucak , ortalığa bak çok kötü En Büyük TÜRKİYE
ortalık berbat :KK14: haberlerde dün duydum ölüler varmış :KK43:

Canım ortalık karışık , bir sürü ölü var türklerdende , benim nişanlımda kasımda asker olucak o yüzden hiç günaydın değil keyfim yok
Allah yardımcımız olsun ne diyelim, açıklamalarda, sakinleşmiş gibi gösteriyorlar, millet sabah yine olay vardı diyor, bi durmuyorlar, şu kobani tamamen ışid in eline geçsede kurtulsak, o zaman rahatlayacaklar heralde.

Allah yardımcımız olsun ne diyelim, açıklamalarda, sakinleşmiş gibi gösteriyorlar, millet sabah yine olay vardı diyor, bi durmuyorlar, şu kobani tamamen ışid in eline geçsede kurtulsak, o zaman rahatlayacaklar heralde.
Işid doymaz ki , kobani bize komşu değil mi bi gün bizede pisliğini sıçratacak

Yok yok görünen o ki ışid kobaniyi alana kadar bizimkiler kılını kıpırdatmayacak, önce bir pkk nın kaybetmesini, böylece de bittmesini bekliyor, sonra kendi girip ışidden alacak.
Düşmana neden yardım etsin ki , neymiş pkk ile omuz omuza kobaniye girecekmişiz, esad kürt yerleşimini istemiyor destekliyor, israilde yanıbaşında ve petrolün üzerinde devlet kurulmasını istemiyor, diğerleride petrol peşinde sonuna kadar destek veriyor, bizim kocaoğlan abd nin dediklerini harfiyen uyguluyor, daha sonra ki oyun Türkiye üzerine oynanacak, pkk nın kaybetmesini isteyen ezidileri içeri sokmazdı, şimdi binlerce kişi dağa çıkıyormuş, içerde ışid hücreleride var ortalık çok karışık, Türkiye düzelsin diye yapılan bir hareket değil bu kuzum, ortadoğu projesi uygulanıyor. Irakta ve suriyede de aynısını yaptılar , iç karışıklık yaratıldı silahlar patladı amerika bir bakmışın girmiş içeri, aynı yemi bize de attılar ama bizim içerisi çok kalabalık her telden terörist besliyoruz.

X