☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Olur bence ya, darılmaca gücenmece yok, bilek hakkı yenmesin:KK12:
He valla dilayla rabia bırak oy günahını vermez:KK70:

Yeni kurallar icin bir iki gun verelim bence. Isteyen degistirsin , isteyen tekrar yazsin, isteyen listeden istedigi kisiyi yazsin. Cumartesi gecesi / Pazar gunu de anketi yazilarla birlikte acalim. :cool:Nasil fikir.:KK51:

Yeni kurallar icin bir iki gun verelim bence. Isteyen degistirsin , isteyen tekrar yazsin, isteyen listeden istedigi kisiyi yazsin. Pazar gunu de anketi yazilarla birlikte acalim. :cool:Nasil fikir.:KK51:
Millet bunu zor yazdı tekrar yazmazlar sanmam, hem herkes oylama olacağınıda biliyordu. Haftasonu giremiyorlar pek, çocuklu olanlar falan var, erteleyeceksek pazartesi olsun, bence yarın iyi ama sen bilirsin. Kimseye süpriz olacak kural gelmedi çünkü :)

Millet bunu zor yazdı tekrar yazmazlar sanmam, hem herkes oylama olacağınıda biliyordu. Haftasonu giremiyorlar pek, çocuklu olanlar falan var, erteleyeceksek pazartesi olsun, bence yarın iyi ama sen bilirsin. Kimseye süpriz olacak kural gelmedi çünkü :)

Ben yazmiycam sadece bir iki ekleme yapicam ama o da fazla surmez . Ben ertelemeye merakli degilim yalniz sonradan haberimiz yoktu anket acacaginizdan, yoksa daha guzel yazardim denilebilir. Oylama iki gun sursun o zaman pazartesi aksami bitsin. :KK53:

Ben yazmiycam sadece bir iki ekleme yapicam ama o da fazla surmez . Ben ertelemeye merakli degilim yalniz sonradan haberimiz yoktu anket acacaginizdan, yoksa daha guzel yazardim denilebilir. Oylama iki gun sursun o zaman pazartesi aksami bitsin. :KK53:
Benim ekleyecek yeni birşeyleri mi buldun galiba:KK30::KK70:
Açıklarımı yazma hep güzel şeylerden bahset olur mu:KK4::KK70:

Artik karar degistirmek yok. Cumartesi gecesi anket aciliyor. Yeter yahu. :KK14:

Yazmasina yazarim ama ek kimseyi yazmayi dusunmuyorum pinko. Sizin yazilar bosa gitmesin diye bu sekle donusturduk. Bir iki gun verelim de kimse benim haberim yoktu demesin. :KK70:

Evet kiz butun listeyi yazmis. :KK70:
Sen dedin birilerini daha mı yazsam diye ondan dedim :) yoksa ben benim hakkımdaki düşüncelerini hissediyorum:KK70:

Artik karar degistirmek yok. Cumartesi gecesi anket aciliyor. Yeter yahu. :KK14:

Yazmasina yazarim ama ek kimseyi yazmayi dusunmuyorum pinko. Sizin yazilar bosa gitmesin diye bu sekle donusturduk. Bir iki gun verelim de kimse benim haberim yoktu demesin. :KK70:

Evet kiz butun listeyi yazmis. :KK70:
Bizim hiç şansımız yok o zaman:KK61:
Beni de yazmış mı:rolleyes:

X