☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

göremiyoruz seni yahu =) bayramın nasıl geçti =)
gündüz genelikle çoçuklarla uğraşıyorum :KK19:bayram çok yoğundu :KK43:

Akşamda bizim sokullu paşa (zatı şahane eşim olur)bırakmaz kaçamak girmeye çalışıyorum :KK62:
Ama dünden beri kendisiyle aram yok net serbest:KK70:

Son düzenleme:
Kocana temizletseydin ya, Yada parasını alsaydın halı yıkamaya yollasaydın:KK53: kendin uğraşmasaydın, o kadar bayram yorgunluğunun üstüne:KK51:
Tartışmanın çoğu o yüzden geçti :KK62:zaten halıyı yıkamaya yolladım :KK51:
Tek halım değil dolapların yüzü birde çekmecelerin içinde yağ oldu hepsini temizledim gece gece :cry:

Son düzenleme:
Tarşımanın çoğu o yüzden geçti :KK62:zaten halıyı yıkamaya yolladım :KK51:
Tek halım değil dolapların yüzü birde çekmecelerin içinde yağ oldu hepsini temizledim gece gece :cry:
Ovv.. Nazardandır o nazardan:KK48:Bütün bayram çalıştın, uğraştın millete hizmetler ettin bi maşallah demediler tabi :KK12:
Bizim evdede tam tersi, ben elime çay fincanını alırım dökülür, çığlığı basarım eşim elinde bezle bana doğru koşturur:KK70:
Her evin bir sakarı var demek ki:KK70:

Ovv.. Nazardandır o nazardan:KK48:Bütün bayram çalıştın, uğraştın millete hizmetler ettin bi maşallah demediler tabi :KK12:
Bizim evdede tam tersi, ben elime çay fincanını alırım dökülür, çığlığı basarım eşim elinde bezle bana doğru koşturur:KK70:
Her evin bir sakarı var demek ki:KK70:
Kesin :KK53:25 kişiye tek başıma 6 çeşit yemek çıkardım hemde aynı günde:KK51:yardımçım yoktu hepsiyle tek tek ilgilendim:confused:

Milletin bayramda memlekete gelesi tutmuş :KK70:
6 kardeş olunca böyle oluyoruz :nazar:
Yiğenler derken 25 kişi oluyoruz üstelik bir ablamda daha yok :KK70:
Tek tek gelselerdi iyidi :KK70:hepsi birden geldi :KK59:
Yok artık, sana acıyan çıkmadı mıo_O
Kalabalık iyi güzelde, 6 ailede sıkıntı yani iyiki benimki 2 kardeş:KK70:
Ha pardon bunlar senin taraf..

X