☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

geometriyi bulmaca çözer gibi çözeceksin =)

kolay gelsin ozaman.
bende iyiyim şükür teşekkürler canım.

İyiyim canım kv var oturuyoruz öyleee :) Sen napıyosun nasılsın

na alaka: ))))
istisnalar kaideyi bozmaz sizin gibi mesela dermişsin sende: )
adam tuturmuş elif ismine koymıycam dedim ablam ko ya diyo bende hocam sen koysaydın ya kızına diyorum sen bana bakma bize akıl veren olmadı böle dio

maşallah iyiymiş 925g olmuş

Uzaktan mı geliyorlar? Yardımcı oluyorsa iyi. Seninde sorunun yok eşinin ailesiyle demi :)
uzaktan canım 10dklık mesafedenyok öle değil canım bizimkiler evi tadilata soktular da kulanılmaz halde olcak o yüzden bizde kalcaklar iyi iyi allah nazardan saklasın bitanedir ikiside

ayyy ben yemek tariflerine dalmış gitmişim, evde olucam şimdi varya mutfağa dalıp neler yaparımmm offf
Hiç tipim değilsin Ben mecburiyetten yapıyorum sevmiyorum mutfakla uğraşmayı
uzaktan canım 10dklık mesafedenyok öle değil canım bizimkiler evi tadilata soktular da kulanılmaz halde olcak o yüzden bizde kalcaklar iyi iyi allah nazardan saklasın bitanedir ikiside
İyi o zaman öteki türlü hergün bdv de konunu okurduk

Hiç tipim değilsin Ben mecburiyetten yapıyorum sevmiyorum mutfakla uğraşmayı

İyi o zaman öteki türlü hergün bdv de konunu okurduk
bende her zaman sevmiyorum ama aç olduğum zaman marifetimi gösteririm mutfakta , şuan canımm soslu tavuk , fellah köftesi, köstebek pastası, köri tavuk çektiiiii alammmmmmmmmmmmmmmmmmm ya dayenemeyommmmmmmmm aaaaaayyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…