☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

arkdaşım bu işin sonunda agıtlar turkçe arapça kürtçe olcak sevinç çığlıklarıda inglizce ibranice olcak yazmış haklı
Aynen canım öyle olucak , valla benim devlete ne de diğer partileri güvenim yok allah hepsinin be... versin. babama diyorum savaş çıksa köye tarlaya kaçalım oraya barınak yapmak lazım vs. diye , kendime diyorum ki okçuluk kursuna gidim yada tekwando yada silah tutmasını öğreneyim , sonumuz kötü çnkü...

:) Yok canım daha neler merak etme o kadar karıştıramazlar

bencede o kadar karışmaz ama tabi allah sonumuzu hayır etsin

Yavrum olanlarda sıkıntı yok, sıkıntı korunuyor olmasında Ayrıca kv geliyor, benimki yöresel bir yemek istedi bende annemi çağırdım gel yap diye.
ee o zamn sende korunmasına kırsat verme hade iyisin kv gelsin pişirsin sende üstüne kon

Yok yani onda yoksa başka bir markada vardır. Özelliğini beğenipte istemedin mi?
özel tasarımmış ama bakalım eşim hastanenin sandalyeleri değişcek ben gider firmayla görüşürüm hem işini alırım o arada da ben sana özel yaptırtırm dedi ya olur inşallah

Bunalıma sokcan beni
Varki onun torunu daha 1 yaşına yeni girdi ondan üstümüze gelmiyor zaten
bizimkilerin ilk oldundan elleşmediler hatta bnmki bana destek çıktı okul bitsin öle diye oda 6 ayda cıvıttı kuzenlere gittik onlarında ailesi vardı ikisi bir oldu bize sardılar sonrada 7 ayda bıraktım bizimki cee diverdi

Şu millete de ne oluyorsa :) Bizim tarafta yok küçk çocuk ablam 2 senelik evli o da yapmıyor, bende annem bir ona diyor bir bana bakıyorlar bizden tık yok çok üstelemiyorlar. Ama erkek tarafı öyle olmuyor,hadi hadi sanki bir yere kaçıyoruz :)

harbiden haa bizimkiler hiç hadi falan demedi ama bizimde bi o konuşma oldu başka olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…