☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Yakaladim demek ben topikte yokken boyle seyler oluyor ve siz guya VIP sosyetik olacaksiniz. :KK70:

Ben de izledim ama gercekten cok sacma giysilere puan vermisler. Ordan bir Roza, bir Nur. Otekileri begenmiyorum.
:63:
Zorla insanı rayından çıkarıyor ama görüyorsun:KK53: Neyse çizgimden çıkmadım nasılsa hala vip sosyetik olabilirim:KK70:

Parantez ( Eşim gece gündüz A AklinYolu1 le konuştuğum için, kafayı ona takmıştı, beni ondan kıskanıyodu) Pantezi kapattım:KK70::KK70:
Hayırdır neyin var:KK64:
Hahahahaha şimdi anladım :KK70:
Sabah kasık ağrısıyla bir anda saat 6 da uyandım banyoya nasıl gittiğimi bilmiyorum, banyoda nefes alamadım ateş bastı , üzerimi birden çıkardım suyun altına girdim nasıl toparlandığımı bilmiyorum ya
Öyle bi ağrı ben hayatım boyunca görmedim..
doğrulamıyordummm
geberip gitcem haberiniz yok :63:

Hahahahaha şimdi anladım :KK70:
Sabah kasık ağrısıyla bir anda saat 6 da uyandım banyoya nasıl gittiğimi bilmiyorum, banyoda nefes alamadım ateş bastı , üzerimi birden çıkardım suyun altına girdim nasıl toparlandığımı bilmiyorum ya
Öyle bi ağrı ben hayatım boyunca görmedim..
doğrulamıyordummm
geberip gitcem haberiniz yok :63:
Yani parantez açtım anlayıver bir zahmet:KK66:
Kist mi var sende? Ondan başka birşey böyle zıplatmaz seni bi Kadın Hastalıklarına git bakalım. Diyorum ama gitmeyeceksin onuda biliyorum:KK67:

Güncel tutup, üstte tutuyorum işte:KK22: Sen nasıl oldun bu arada? Dersler nasıl gidiyor?
index.php

X