☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Orasini artik soz bilceniz yavriler ee gitmedin mi kocanla bi yere falan​
Eşimin Annesi, abisi birde yoğun ısrarlarla amcasına gittik. Benimki sevmiyor böyle şeyleri, benim zaten burda akrabam yok o da kendininkilere gitmiyor Evdeydik hep o yüzden. Bi dün çıktık Beşiktaşa gittik her yer polis kaynıyordu, tedirgin oturuyorduk, olay ha çıktı ha çıkacak diye etrafa bakıyoruz, Ben dayanamadım hadi eve gidelim dedim

Anam hayat size zor bee her an diken ustundesiniz benimkide biraksan ole de ben birakmiyorum gezdik biz 3gun bi yere gidelim kafa dinleyelim dedik o da olmadi

Anam hayat size zor bee her an diken ustundesiniz benimkide biraksan ole de ben birakmiyorum gezdik biz 3gun bi yere gidelim kafa dinleyelim dedik o da olmadi
Bayramda kolay değil öyle tatile gitmek ,Ailelerin gözü kapıda herkes gitmemizi bekliyor Valla ben çok karışmıyorum iyi böyle boşver. Zorla akrabalarına götürmesi daha kötü, böyle sadece mecburi durumlarda yada ben istersem görüyorum, milleti. En temizi

Tabikide bolesi iyo beb esimin sadece kendi halasiyla amcasinin yani a gitmek istemiyorum oda istemiyor da bayram diye onun disinda hic gitmeyiz zaten ama buyuk amcalar halalar var onlar cok severler onlara gideriz sadece bu konuda sansliyiz

Tabikide bolesi iyo beb esimin sadece kendi halasiyla amcasinin yani a gitmek istemiyorum oda istemiyor da bayram diye onun disinda hic gitmeyiz zaten ama buyuk amcalar halalar var onlar cok severler onlara gideriz sadece bu konuda sansliyiz
Ya biz 1 derece dışında çok da akraba delisi değiliz Hiç mecburiyette hissetmiyoruz, Kv her sene aynı bahaneyi kullanıyor, Bizi soranlara yoğun işi var çalışıyor, Karı koca iyi denk gelmişiz

Ya biz 1 derece dışında çok da akraba delisi değiliz Hiç mecburiyette hissetmiyoruz, Kv her sene aynı bahaneyi kullanıyor, Bizi soranlara yoğun işi var çalışıyor, Karı koca iyi denk gelmişiz
Bencede kv den de iyiymis bak gidin diye israr etmiyor

Aman aman çok şükür. Sıra hayırlı gelinde

Ee işini bilcen
bence kv de ile yok yerden iyi geçinmeyenin aklına şaşıyorum kv ii geçincen bütün işlerini yapar her konuda destek çıkar bebek olunca bebege bakar ohh mis

bence kv de ile yok yerden iyi geçinmeyenin aklına şaşıyorum kv ii geçincen bütün işlerini yapar her konuda destek çıkar bebek olunca bebege bakar ohh mis
İnsanlar çok ön yargılı, geçen kv bayram temizliği yapcam dedi yardıma geleyim mi dedim yok kızım senin ihtiyacın varsa ben geleyim dedi. Kadın bu kadar ince düşünceli bana gelir çalışan kadın muammelesi yapar kalkar yemek vs yapar. Bu kadınla ben çok iyi anlaşırken, eltim uzak durur hatta bir iki defa sorun çıkarmış. Bakıyorum kadının hiçbirşeyide yok takılacak ama işte. Her zaman sorun kv de olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…