☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Bende severim cumayi ayri bi bereketi var ben bugun pek iyi uyanmadim kabus gordum gercekten aglamisim basim ve gozum fenaa sen nasilsin

Iste bunu sormayacaktin. Ben de iyi bir gece gecirmedim. Dun basim catliyordu, hic yatamadim , sonra yediklerimi cikarttim. Biraz uyudum simdi de burdayim.

............... Ama senin kendine ayri bir dikkat etmen lazim. Bebisimiz uzulmesin.

Son düzenleme:
Iste bunu sormayacaktin. Ben de iyi bir gece gecirmedim. Dun basim catliyordu, hic yatamadim , sonra yediklerimi cikarttim. Biraz uyudum simdi de burdayim.

............... Ama senin kendine ayri bir dikkat etmen lazim. Bebisimiz uzulmesin.
Cok gecmis olsun canim ya dikkat ediyorum da korkularim ruya olarak donuyo heralde bana
Nas

nasılsın bebiş nasıl ?
Hamdolsun vbebis iyi ya sabah tepikledi durdu kahvalti yaptim durdu

Cok gecmis olsun canim ya dikkat ediyorum da korkularim ruya olarak donuyo heralde bana

Hamdolsun vbebis iyi ya sabah tepikledi durdu kahvalti yaptim durdu

Sagol canim.

Kendini mumkun oldugunca rahat birakman gerekiyor. Bak stres olmayasin diye odev bile vermedik sana.

Ben simdi cikiyorum. Pinko birazdan gelir. Birakmayin.

Sagol canim.

Kendini mumkun oldugunca rahat birakman gerekiyor. Bak stres olmayasin diye odev bile vermedik sana.

Ben simdi cikiyorum. Pinko birazdan gelir. Birakmayin.
Ay saol canim görüşürüz bugun gc kaldi zaten hayret

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…