☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Gunaydin marga cim nasilsin. Sana ne lakap koyacagimizi buldum bile. :KK53:
Ayaklarımı ısıtmaya çalışıyorum :KK70: ekşın dolu bir sabah geçirdim duşa girdim sinirlendim sövdüm ettim şuan normalim yani , bir dahaki sorunun yaşanmasını bekliyorum alışkanlık oldu da :63:

neymiş o :63:

7.30 da zaten kalkıyordum şekerim mesela tekrar uyumamdı. Bu gün uyuyasım gelmedi:KK70:

Bugun bas kaldirdin demek. Erken kalkmak iyidir ama ben hic yatamadim gibi. :KK43:Actim dun. Onun da etkisi oldu. :KK70:

Ayaklarımı ısıtmaya çalışıyorum :KK70: ekşın dolu bir sabah geçirdim duşa girdim sinirlendim sövdüm ettim şuan normalim yani , bir dahaki sorunun yaşanmasını bekliyorum alışkanlık oldu da :63:

neymiş o :63:

Kimseyi bulamayinca dusla mi kavga ediyorsun. :KK70:

Soylemem. :eek:Toplu gelicez burda yazicaz birbirimize. :KK19:

Bugun bas kaldirdin demek. Erken kalkmak iyidir ama ben hic yatamadim gibi. :KK43:Actim dun. Onun da etkisi oldu. :KK70:

Kimseyi bulamayinca dusla mi kavga ediyorsun. :KK70:

Soylemem. :eek:Toplu gelicez burda yazicaz birbirimize. :KK19:
Ay yok ne duşla kavga etmesi
Sabah sabah kuzenim gerdi beni
Sağolsun pinko sayesinde dünden beri halledemediğimiz bir mevzuyu hallettik Allah razı olsun valla
Deli etti beni kız , sinirlendim ettim, sonra kaçtım duşa rahatlamak için :63:

banane söyleyiver hadi :63:

Ay yok ne duşla kavga etmesi
Sabah sabah kuzenim gerdi beni
Sağolsun pinko sayesinde dünden beri halledemediğimiz bir mevzuyu hallettik Allah razı olsun valla
Deli etti beni kız , sinirlendim ettim, sonra kaçtım duşa rahatlamak için :63:

banane söyleyiver hadi :63:
Allah senden de razı olsun :) Bak işte söz dinle azıcık, bizimde bildiğimiz şeyler var heralde:63:

X