☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Bugün bana da kargo gelecek bende onu bekliyorum =)

Daha bankayı arayacağım bir buçuktan sonra..
Kredi kartı kullanıyorum ben, son kullanma tarihinin süresi dolmuştu Kartımı yenileyip yollamışlar.
Ama yaşadığım şehirdeki şubeye değil.
Üniversite okuduğum şehirdeki merkeze yollamışlar.
Bana ulaşamadıklarından dolayı..

Müşteri hzmlerini aradım , dilekçe yazmam gerekiyormuş vs.
Ben kimseye oraya yollayın demedim.
Babamı aradıklarında, babam da teslimat yerini burası olarak göstermiş.
Hangi mnatığa göre oraya yolladılar bilmiyorum..
İlla ayaklarına gidip adres bildirmen gerekiyor, yoksa kendi kafalarına göre hareket ediyorlar.Ben k.kartı kullanmıyorum eşiminkine el koydum kendi adıma borç olmasını sevmiyorum:KK70:

İlla ayaklarına gidip adres bildirmen gerekiyor, yoksa kendi kafalarına göre hareket ediyorlar.Ben k.kartı kullanmıyorum eşiminkine el koydum kendi adıma borç olmasını sevmiyorum:KK70:
Ya bir de 3 gün içerisinde gelip alın diyorlar. Geçen şubeye gittim kredi kartım geldi mi diye . Gelmemiş Hahaha , benim kendi üzerime kredi kartım
Valla bizde herkes kredi kartı kullanıyorum bir annem kullanmıyor , o da babamınkine el koyduğu için haha
:KK70:

Ya bir de 3 gün içerisinde gelip alın diyorlar. Geçen şubeye gittim kredi kartım geldi mi diye . Gelmemiş Hahaha , benim kendi üzerime kredi kartım
Valla bizde herkes kredi kartı kullanıyorum bir annem kullanmıyor , o da babamınkine el koyduğu için haha
:KK70:
Ben çok pinpirikliyim o konuda. Sevmiyorum borcumun olmasını, birine bir yere borcum olsun, uyuyamıyorum, sıkıntı yapıyor. Taksiti sevmem o yüzden. Yaptırsam bile hepsini öderim:KK51:

Gel kız buraya :)
Ders evlilik hazırlığı: Altın konusunda değer kaybetmeyecek, 24 ayar mümkünse adana aldırıyorsun:KK53:
Ya ama işte onu düşünürse karşı taraf tabi ki de paragöz diye düşünürrrrr
bende bunu söylüyorummm
ayn fiyata alacaksa kalsın işte diyorum erkek mantığıyla:63:

Kredi kartin mi var derdin var bende bu ay odeyip kapattircam esiminkine el koyarim artik bende:KK70:

Ya ama işte onu düşünürse karşı taraf tabi ki de paragöz diye düşünürrrrr
bende bunu söylüyorummm
ayn fiyata alacaksa kalsın işte diyorum erkek mantığıyla:63:
Tatlım ikisinin arasındaki farkı neden anlamıyorsun:KK51: Sinirlendirme beni:KK67:
2 side 1000 lira alındı diyelim birini bozdurduğunda eline 950 geçecek, diğerinde 450-500 Hangisini aldırmak lazım?

X