☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ben alıştım nasılsa temizlik yapmaya, yardım edeyim mi
O kadar hastaysan, sonra yapsan olmaz mı? Farenin tekrar geleceği kadar pislendi mi Ölçümüz fare

Yok kiz fareden once temizdi. Farenin karisikligini temizliyorum ben hala. Hersey yukarda oldugu icin. Gelecek diye yollarina kirmizi hali serdim.

Yok kiz fareden once temizdi. Farenin karisikligini temizliyorum ben hala. Hersey yukarda oldugu icin. Gelecek diye yollarina kirmizi hali serdim.
Temizliğe geliyordur belki de bırak pis kalsın
Bu seferde böcükler basarmışberattiyi yemeğe çağır bi gün, gelmişkende eline süpürgeyi iliştir

Valla öyle , hemen hemen her gün yazar oldum =) sevdim sizi ben . Özellikle de seni

Geliyorsun ama pat diye cikiyorsun.
Temizliğe geliyordur belki de bırak pis kalsın
Bu seferde böcükler basarmışberattiyi yemeğe çağır bi gün, gelmişkende eline süpürgeyi iliştir

Arkadaslar listeyi temizledim biraz. Son hali sanirim bu. Herkes odevini hemen hemen verdi.

Bazen toplanip oyunlar oynayacagiz. O yuzden kemik kadro gerekli.

O dil ne peki :) Düzgün smiley yapta ciddiye alayım bari, dalga geçer gibi o ne öyle
Bende sevdim hepinizi keşke hep burda dursanız :) Sanal alemde hep beraber yaşasak
Ya valla ben sürekli buradayım, şu aralar pek laptopun başına oturmuyorum.Ama oturduğumda da kalkmıyorum..
Yani durumlarımız aynı seninle. Evin içinde 7 / 24 kk da olup , bir yandan da işlerimi halledebiliyorum

Ya ben bu ifadeye bayılıyorum. Bu iade gibi kaamı çeviriyorum gerçek hayatta hıh

Geliyorsun ama pat diye cikiyorsun.

Arkadaslar listeyi temizledim biraz. Son hali sanirim bu. Herkes odevini hemen hemen verdi.

Bazen toplanip oyunlar oynayacagiz. O yuzden kemik kadro gerekli.

telefondan girdiğimde öyle oluyor ablacım.
Telefonum da bozuldu zaten en kısa zamanda değiştirmem lazım babama söyledim bakalım ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…