☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Ben alıştım nasılsa temizlik yapmaya, yardım edeyim mi:KK70:
O kadar hastaysan, sonra yapsan olmaz mı? Farenin tekrar geleceği kadar pislendi mi :KK53: Ölçümüz fare:KK70:

Yok kiz fareden once temizdi. Farenin karisikligini temizliyorum ben hala. Hersey yukarda oldugu icin. Gelecek diye yollarina kirmizi hali serdim.
:KK70:

Valla öyle , hemen hemen her gün yazar oldum =) sevdim sizi ben . Özellikle de seni :63:

Geliyorsun ama pat diye cikiyorsun. :KK66:
Temizliğe geliyordur belki de bırak pis kalsın:KK66:
Bu seferde böcükler basarmış:KK70:berattiyi yemeğe çağır bi gün, gelmişkende eline süpürgeyi iliştir:KK70:

Arkadaslar listeyi temizledim biraz. Son hali sanirim bu. Herkes odevini hemen hemen verdi. :KK66:

Bazen toplanip oyunlar oynayacagiz. O yuzden kemik kadro gerekli. :KK51:

O dil ne peki :) Düzgün smiley yapta ciddiye alayım bari, dalga geçer gibi o ne öyle:KK70:
Bende sevdim hepinizi keşke hep burda dursanız :) Sanal alemde hep beraber yaşasak:KK37:
Ya valla ben sürekli buradayım, şu aralar pek laptopun başına oturmuyorum.Ama oturduğumda da kalkmıyorum..
Yani durumlarımız aynı seninle. Evin içinde 7 / 24 kk da olup , bir yandan da işlerimi halledebiliyorum

Ya ben bu ifadeye bayılıyorum. Bu iade gibi kaamı çeviriyorum gerçek hayatta hıh :63:

Geliyorsun ama pat diye cikiyorsun. :KK66:

Arkadaslar listeyi temizledim biraz. Son hali sanirim bu. Herkes odevini hemen hemen verdi. :KK66:

Bazen toplanip oyunlar oynayacagiz. O yuzden kemik kadro gerekli. :KK51:

telefondan girdiğimde öyle oluyor ablacım.
Telefonum da bozuldu zaten en kısa zamanda değiştirmem lazım babama söyledim bakalım ..

X