☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Cok sevindim kuzum yaaa : ) nazar degmesin. Gercdkten cok sevindimmmm. Bak sabrettin neler oluyor suan : ) o.dertler.tasalar sorunlar geride kaldi gordun mu :) simdiden.hayirli olsun.canimm :)
Pek geride kalmadı canım yiyoruz gene birbirimizi ama gidiyoruz yine ay sağol kuzucum : ) darısı başına olsun beklerim gelebilirsen Ankarada olacak : )

Sabahtan aksama.kadar is yerinde oturuo klaus resmine bakan. Cak cak sakiz cigneyen. Daginik pasakli bir kiz yazardim hih sen ne yazardin pekiiioo :)
aaa işim masa başı amaa
pasaklı değilim
hımmm ben ne yazardım
klaus resmine uzakdan uzakdan bakar
süslüü dağınık jagger-margarikotin asık suratlı tatlı yazardım sanırımm

aaa işim masa başı amaa
pasaklı değilim
hımmm ben ne yazardım
klaus resmine uzakdan uzakdan bakar
süslüü dağınık jagger-margarikotin asık suratlı tatlı yazardım sanırımm
Ya ben hic asil.sirat degilimdir aksine surekli guler yizlu elma yanakli bi cimcimeyim hih nerem asik surat pasakli hih !

Oluuurrr belki benimkuyle.geliriz gunu birlik gelmisken dugunede ugrariz :) davetiyeni merak ediyorummmm
Ay ne güzel olur bekleriz yavrum davetiyemi ben pek sevemedim ya seçerken bütçeden kısmak zorunda kaldım : ) dün gördüm ilk defa benimkine geri verdim bir daha bastıracam kendi misafirlerime

Ay ne güzel olur bekleriz yavrum davetiyemi ben pek sevemedim ya seçerken bütçeden kısmak zorunda kaldım : ) dün gördüm ilk defa benimkine geri verdim bir daha bastıracam kendi misafirlerime
Olsun canim benim. Onemli olan birlikte olmaniz. Gerisi bir gunluk olay icin yapilan hazirlik sadece..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…