☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Cok sevindim kuzum yaaa : ) nazar degmesin. Gercdkten cok sevindimmmm. Bak sabrettin neler oluyor suan : ) o.dertler.tasalar sorunlar geride kaldi gordun mu :) simdiden.hayirli olsun.canimm :)
Pek geride kalmadı canım yiyoruz gene birbirimizi ama gidiyoruz yine :KK45:ay sağol kuzucum :KK19:: ) darısı başına olsun beklerim gelebilirsen Ankarada olacak : )

Sabahtan aksama.kadar is yerinde oturuo klaus resmine bakan. Cak cak sakiz cigneyen. Daginik pasakli bir kiz yazardim hih sen ne yazardin pekiiioo :)
aaa işim masa başı amaa :KK48:
pasaklı değilim:63::KK70:
hımmm ben ne yazardım
klaus resmine uzakdan uzakdan bakar
süslüü dağınık jagger-margarikotin asık suratlı tatlı yazardım sanırımm :KK22:

aaa işim masa başı amaa :KK48:
pasaklı değilim:63::KK70:
hımmm ben ne yazardım
klaus resmine uzakdan uzakdan bakar
süslüü dağınık jagger-margarikotin asık suratlı tatlı yazardım sanırımm :KK22:
Ya ben hic asil.sirat degilimdir aksine surekli guler yizlu elma yanakli bi cimcimeyim hih nerem asik surat pasakli hih !

Oluuurrr belki benimkuyle.geliriz gunu birlik gelmisken dugunede ugrariz :) davetiyeni merak ediyorummmm
Ay ne güzel olur bekleriz yavrum :KK68:davetiyemi ben pek sevemedim ya seçerken bütçeden kısmak zorunda kaldım : ) dün gördüm ilk defa benimkine geri verdim bir daha bastıracam kendi misafirlerime :KK22:

Ay ne güzel olur bekleriz yavrum :KK68:davetiyemi ben pek sevemedim ya seçerken bütçeden kısmak zorunda kaldım : ) dün gördüm ilk defa benimkine geri verdim bir daha bastıracam kendi misafirlerime :KK22:
Olsun canim benim. Onemli olan birlikte olmaniz. Gerisi bir gunluk olay icin yapilan hazirlik sadece..

X