☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

ıyıyım cnm saol
ders calısıyorum
konulara gerı kalıyorum aradan yakaladıgım kadarıyla sohbetınze katılıyorum ıste :)
:)

sen nasılsın cnm :)
hatta sızler nasılsınızz huhuuuu :) hanımlar hanımlar
iyiyim canım bende bugün öyle takıldımm
kitaplara bakıyordumm sophie kinsella yazarın kitaplarına :)

Amin cnm :)
dön dön canım bu geçici dünyada ahiretimize hazırlanalım :KK51::KK51::KK51:
Bazen kendimi suçlu hissediyorum zaten. Çok huzurlu mutlu bir hayatım var. İstediğim herşey oluyor çok şükür, bi namaz kılıp şükür etmiyorum diyorum başlıyorum namaza. Hasta olunca araya zaman giriyor ya tekrar kopuyorum :)

Iyi aksamlar Kizlar :KK68::KK3:
iyi akşamlarr dilaycım:KK68: :)

Bazen kendimi suçlu hissediyorum zaten. Çok huzurlu mutlu bir hayatım var. İstediğim herşey oluyor çok şükür, bi namaz kılıp şükür etmiyorum diyorum başlıyorum namaza. Hafta olunca araya zaman giriyor ya tekrar kopuyorum :)
işte aslında pek fazla zamanımızı almıyor en fazla 1 günde toplam 1 saaat oda en fzla
bende önceden bi kılıp bi ara vermiştim 1-2 kez falan sonra hepden bırakmıştım tekrar başladım o gün bugündür kılıyorum ve insan bırakamıyor gerçekten bence çünkü kılmayınca sanki için sıkılıyor suçluluk ve endişe oluşuyor bende öyle oluyordu :KK51: ben bide birinde duymuştum önceden 1-2 ay boyuncamı ne sürekli kılarsan ondan sonra zaten bırakamazmışsın demişlerdi:KK64:

iyi akşamlarr dilaycım:KK68: :)

işte aslında pek fazla zamanımızı almıyor en fazla 1 günde toplam 1 saaat oda en fzla
bende önceden bi kılıp bi ara vermiştim 1-2 kez falan sonra hepden bırakmıştım tekrar başladım o gün bugündür kılıyorum ve insan bırakamıyor gerçekten bence çünkü kılmayınca sanki için sıkılıyor suçluluk ve endişe oluşuyor bende öyle oluyordu :KK51: ben bide birinde duymuştum önceden 1-2 ay boyuncamı ne sürekli kılarsan ondan sonra zaten bırakamazmışsın demişlerdi:KK64:
60 gün :) Biz kadınlar için mümkün değil ki o araya regl giriyor :)
bana ödev yok mu : P
Sen cezalısın :KK12:

X