☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

tchipachipa.gif
tabi tabi
Bana güvenmiyor musun :KK76:
Ahhh yavriiim seninkide zor bacim
Ee napcan işte çekiyorum mecburrrr:KK70:

Vayyy havaya bak sen :KK19: gözüm bizim ki kadar havalı değil ama bizimkisi pastaneyi görüyor dermişim :p
Valla bu komşularla rezidansta yaşasam ne olur :KK53: Evden çıkınca kendimi İstanbul da gibi hissetmiyorum, 3 kattan aşağı atılan çöpler, aşağıdan yukarıya bağıran kadınlar, kapı önünde dedikodu yapan komşular:63: Hiç sevmedim burayı. O kadar da tutturmuştum bu semti ama taşındığım ay pişman oldum:mad:

balböceği35
imzaaan çok hoooş: )
biri olsada tükürsem istedim şimdi: ):KK45::KK45::KK45:
çok severim bu tarz şakalaşmaları: ))):KK45::KK45:

Valla bu komşularla rezidansta yaşasam ne olur :KK53: Evden çıkınca kendimi İstanbul da gibi hissetmiyorum, 3 kattan aşağı atılan çöpler, aşağıdan yukarıya bağıran kadınlar, kapı önünde dedikodu yapan komşular:63: Hiç sevmedim burayı. O kadar da tutturmuştum bu semti ama taşındığım ay pişman oldum:mad:

İstanbul a hiç gelmedim canım bilmiyorum oraları ama izmir ile arasında çok fark olduğu söyleniyor

selam kıslar....:KK25:
naber pinkcim nasılsın görüşmeyeli?:KK19:
bugün benim canım çok sigara istiyor neden aceba: ):confused:
3tane içtim hala iç diyor canım: ):KK67:
soğuktan karnımda ağrıyo biraz zaten: ):KK45::KK45:
bi arkadaşımın dediği gibi yine çürüğe çıktım ben: )))):KK45:

İstanbul a hiç gelmedim canım bilmiyorum oraları ama izmir ile arasında çok fark olduğu söyleniyor
Ne olarak fark :) Burda 14 milyon insan yaşıyor mesela :KK70: Yani tarihi yerlerimiz çok, gezmek için çok güzel yer. Mutlaka gitmen gerekenler listene ekle hemen.
selam kıslar....:KK25:
naber pinkcim nasılsın görüşmeyeli?:KK19:
bugün benim canım çok sigara istiyor neden aceba: ):confused:
3tane içtim hala iç diyor canım: ):KK67:
soğuktan karnımda ağrıyo biraz zaten: ):KK45::KK45:
bi arkadaşımın dediği gibi yine çürüğe çıktım ben: )))):KK45:
İyiyim tatlım, topiğe sahip çıkıyorum her zamanki gibi :KK70:
Ben bir paketi bitirdim resmen :KK19: Boş durdukça yakıyorum:KK57:

koçmuymuşki: ):KK45::KK45::KK45:
gerçekten hayvanat bahçesinde de lama hep dikkatimi çeker, tükürür ya lamalar kızınca: )))))
eşime derim ben "tükürecek heralde kızırak bakıyo bak kızdı şimdi lama" derim: ):KK70:
Valla ben sormadım ikide bir kendi söylüyor:KK70: Yoksa senin sormanı bekleyecektim ben öğrenmek için:KK53:
Akşam yemekte eşime deneyeyim bir bakayım eğlenecekmiyiz:KK70:

:KK19: ne tesadüf benimde çok hoşuma gitti , böyle olmasada çocukken balkondan insanların kafasına su atmışlığım var :KK70:

benimde balkondan aşağı tükürmüşlüğüm: ))))
ama yere tabiki: )
şuan yan yana olsaydık kesin denerdik imzanı değilmi? : ))))):KK70::KK70:
ben çocukken en çok telefon şakalarına bayılırdım: ):KK48:

Hangi semtte oturyon ki canim

X