☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Canim.gorundum ben doktora b12 vitamin icin igne verdi. He o igneleri tam anlamiyla oldun mu diye soracak olursan bi oldum.bi olmadim :) sen nasilsin bakalim.neler yapiyorsun
Yaptir canim yaa valla ilerde daha zor oluyor bende de vardi ben hapi kullnamadim kirmizi eti artirdim artik simdide bebek icin yiyorum iyyim bende kv gittim geldim misafir vardi simdide esim kuzenin bi derdi vardi onunla konusmaya gitti bende buraya bakim dedim

Iyiyim tesekkürler, yatma saatimi bekliyorum
Sen nasilsin
Tsk ederimm bende iyiyim cok sukur

Ya ben et tuketiyorum. Sebzeden daha cok hemde. Ama hic meyve yemiyorum. Yiyesim.gelmiyor
olcak bi waffle anca oyle yerim

Hahaha ama bazi cocuklar babalarindan para istemeye cekinir hep annelerinden alir belki seninkide oyle olcak nerden biliyosun :)
Benimkini gorsen bakiyoruz bebek mevzusu konustumuzda sunu giysin istemem soyle bole diyodu geziyoruz magzalarda ole seyler begeniyo ki ben kizimi alir gelirim ne istiyosa alirim dio

Kizlar benim yarin okulum basliyor. Kafam onunla daginik , o yuzden kafami size veremedim bu gece. Biraz da sonuncu olmamin etkisi var tabi. Iyi geceler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…