☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Cici telefonum gelsin akşamda burda olurum ,
nano teknoloji telefon kullanıyorum da ben nokia çin tuşlu ,
bak şimci hava mı yapmayım yapmayım dedim tutamadım kendimi :KK70::KK70::KK70::KK70:
O marka hala telefon üretiyor mu yaa:KK70::KK70:
hiçde hava atamadın blackberry mle döverim seni:KK68: Kendi uydumuz var telefonumuz dinlenemiyor, işletim sistemi süper hiç yavaşlamıyor:KK70:

kesinlikle öyledir kendi ağzımızla kendimizi mahvediyozz :KK53::KK53::KK53:
Ahh evet evet,
Ben geçen yıl hiç hasta olmadım sabah akşam pekmez içiorum hasta olmam diye hava atıodum nişanlıma , bir kalktım salya sümük :KK1::KK70::KK70::KK70:
Benim kolay kolay boğazım şişmez derim sabah yine kalkarım , bademcikler şişmiş :KK70::KK70::KK70:
Çözemedim ben bu işi :KK17:

Ahh evet evet,
Ben geçen yıl hiç hasta olmadım sabah akşam pekmez içiorum hasta olmam diye hava atıodum nişanlıma , bir kalktım salya sümük :KK1::KK70::KK70::KK70:
Benim kolay kolay boğazım şişmez derim sabah yine kalkarım , bademcikler şişmiş :KK70::KK70::KK70:
Maşallah dediğin 3 gün yaşamıyor desene :KK70:Bize iltifat etme sakın:KK19:

Attan bakıyor melüm melümm, kız naptın ewlendin mi bal böceğimmm lati lokumumm :KK53:
:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Ahh evet evet,
:KK17::KK17::KK17: biz en iyisi susalımmmm :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
bende benm başım ağrımaz derim kalkarım baş ağrısından ne yatabilirim ne kalkabilirimm :confused::confused::confused:

Maşallah dediğin 3 gün yaşamıyor desene :KK70:Bize iltifat etme sakın:KK19:

Ben doğduğumda ebe bu çocuk maşallah sakın demesin demiş bizimkilere , 22 yıldır maşallah demiyorum o yüzden sebebini bilmeden yaşıodum , çok aydınlattın beni kız öğrendim nedenini sayende :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

O marka hala telefon üretiyor mu yaa:KK70::KK70:
hiçde hava atamadın blackberry mle döverim seni:KK68: Kendi uydumuz var telefonumuz dinlenemiyor, işletim sistemi süper hiç yavaşlamıyor:KK70:

Abowwww blackberry i duyunca burda masa üzerime çktü kalkamadım :KK70:o bile dayanamadı ezdi beni , öl sen yaşama dedi masa dile geldi :KK70:

X