☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Uyku vakti geldiğinde diyor sadece :) İlk günlerde biraz bocaladı dürtüp durdu sonradan baktı ben gayet eğleniyorum sesini çıkarmadı :) O da yanımda pc de çalışıyor zaten benden farklı değil ki
Hmmm bizde ole degil eve geldi an hersyi birakip onla ilgilencen

Fantezi şeklinde olabilir. Adres aliim
Adrestesin şuanda
Hmmm bizde ole degil eve geldi an hersyi birakip onla ilgilencen
Ya işte diyorum ya ilk günlerde o da öyleydi :) Sonra rahat bırakmaya başladı :) Ben kahkaha attıkça hoşuna gidiyor. Normalde burda arkadaşım yok, yanlızım diye sesini çıkarmıyor :)

Işim oluyo o saatlerde deermisim. Ya cidden ama uyurken de rahatsız oluyor insan dönerken falan.
Biz evlendik daha 1 ay geçmeden yatağın başlığı koptu manyaklar sadece tek taraflı vidalamışlar, eşim diyo adamları çağıralım, ben diyorum olmaz Adamlar ne düşünecek falan, duruyor öyle başlık, süreklide takır tukur tepemizde

Kiskancccc. Akrebin en belirgin ozelligi. Akrep sevgilim vardı anami aglatmıştı amannn
Evet bende ağlatırım kv mi sık sıkKuzu gibi kocam var ama ensesinden ayrılmıyorum adam kaşını oynatsa atağa geçiyorumYazıkk ona :)
Bu saatte derman olamiyorum, coluk cocuk okuyor
Sırrını açıklamak istemiyorsun zannımca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…