☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Iyi geceler. :cool:

Luck artik az gelecek. :KK23:

Pizza mi hamburger mi karar veremedim. Hamburgerli pizza yedim.:KK45: Uc dilim yedim. :KK70:
İkisindende uzak durman gerekiyorken ikisinin birleşimini mi yedin :KK57: Pazartesiye kadar öğüt onu :)
Hosbulduk , hic kurstan geldim pizza yedik sonra sacimi boyadik , simdi rengi oldugu belli olmayan bir sacla dolasiyorum. :KK70:

Sen naaptin. :KK51:Meyros aldi mi odevi.
:63:
Kv vardı, yeni geldim bende konuşuyorduk ki meyroş kaçtı :) -dik -dık lar dolanıyor ortada kimle yaptın:cool:

Aminn.. Sen İstanbul damısın? Burası öylede başka biyerde de yağıyormu bilmiyorum :) Bende ses geldikçe dışardakiler için üzülüyorum. Evi barkı olmayanlar için Allah yardımcıları olsun zor yaa :KK43:

haklısın amin: (
ben konya canım.

İspanyolca kursu vardı, yorgun döndü herhal, birde hamburger günüydü, hamburgere daldı, ayrılamıyorda olabilir:KK70:
Kv gitmedi de uyudu :) Hemen atladım bende topiğe :KK23:

iyi olmuş canım.

Iyi geceler. :cool:

Luck artik az gelecek. :KK23:

Pizza mi hamburger mi karar veremedim. Hamburgerli pizza yedim.:KK45: Uc dilim yedim. :KK70:

: ))))))))))

Hosbulduk , hic kurstan geldim pizza yedik sonra sacimi boyadik , simdi rengi oldugu belli olmayan bir sacla dolasiyorum. :KK70:

Sen naaptin. :KK51:Meyros aldi mi odevi.
:63:

hayırlı olsun saçın canım.
yok ödev almadım ben...

Tatliyi kesmisim zaten yemekte mi yemeyeyim. Her gun corba , zeytin biktim yahu. :baskaldiran mide smiley :
Yok canım ye tabiki , açlıktan ölmeni istemiyoruz heralde:KK30: Pazartesiye hazmedersen sıkıntı kalmaz:KK70:
uf kızlar telden yazdığım için yavaş yazmak zorunda kalıyorum kusura bakmayın: ((((

Dert etme benimde internet olmadığı için garip garip şeyler yapıyorum. Allah'a emanet yazıyorum resmen:KK70:

Yok canım ye tabiki , açlıktan ölmeni istemiyoruz heralde:KK30: Pazartesiye hazmedersen sıkıntı kalmaz:KK70:

Dert etme benimde internet olmadığı için garip garip şeyler yapıyorum. Allah'a emanet yazıyorum resmen:KK70:

Acliktan oluyordum yarisma da yarisma diye tutturdunuz. Sanki kilo verdim. :confused:
heee bir bakayım ilk sayfaya hemen şimdi.
bak pizza didin ağzım sulandı: )
bende gidip azıcık acılı yiyeyim geleyim.

Cok guzel yedim meyra. Eski bir arkadasimi gordum gibi geldi.
:KK73:

hayirli geceler kizlar :KK70::KK70:
mapus damindan kurtuldum cok sükür :KK31:

mapusdayken okudum ödevi,napcagiz nasil olcak ?

Gorduk banlandigini senin icin erteledik.. :cool: Odevin aciklamasi ilk sayfada.
hergün corbayla kilo cabuk veriliyormu ?

Bir 10 kilo verdim simdi tik gitmiyor o yuzden bende saldim cayira modunda dolasiyorum.
:KK45:

X