☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Espirili bir dille 1 2 cümle söylüycen işte. Lokum bana birşeyler yazmış mesela, roman gibi gerçi onun ki biz daha kısa yazcaz :) Ve çok güzel yazmış sağolsun :)

Oooo :KK9::KK9: O değil de iyi ki margi anlatacak beni yabancıya gitmemişim :KK70::KK70: tanıyor az çok. Şanslı bu kız ya :KK59:

İyiyim canım internet gidip duruyor ona deliriyorum, 1 haftadır işkence çekiyoruz. Paramızla rezil oluyoruz resmen:KK34:
Ben onu ılk geldigimde çekmiştim , uç hafta sürmüştü . Bu arada her yeri badana boya yaptırdım :KK66: ilk geldigimde internet yoktu, internet yokken boya yaptıralım dedim bari .
beratı nasılsın senı ılk kez gordum burda denk gelmemıstık daha onc mrb :)
Merhaba, iyi olmaya çalışıyoruz . Evet denk gelmedik sen kimlerdensin ?

Ben onu ılk geldigimde çekmiştim , uç hafta sürmüştü . Bu arada her yeri badana boya yaptırdım :KK66: ilk geldigimde internet yoktu, internet yokken boya yaptıralım dedim bari .

Canım net varda bakım var diye diye 1 haftadır kesiyorlar interneti, insan gibi sorduk, kavga ettik yok çözüm yok. Eşim internetten çalışıyor önemli bizim için bir de.

kremgıllerden el kremı :) sen nasılsın napıyosun cnm

X