☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Iyi aksamlar sosyetikler. :KK50:

Bende hastayim burnum fis fis. :63:

PembeLokum PembeLokum ne yaptin kitap yazmissin. Iki- uc cumle listede uyenin yanina gelecek sekilde ekleme yapacagiz.

beratti beratti tanimasan da profiline girip atarsin. Kendisine de sorabilirsin.

Odevin amaci girmeyenleri kontrol edip listeden silmek, hem de kaynasip tanismak ve listeye bu bilgileri eklemek.
:cool:

pinkstrap pinkstrap doğrucu davut :KK70:

İki hafta gibi kısa bir sürede evlenen çılgın görünümlü hatun:KK19:

Cılgın görünümlü diyorum cünkü cılgın değil aksine akrep burcu olmasına rağmen kendini dizginleyen, sakin yapılı, insanları kırmaktan çekinen, insanlarla iyi geçinmeye çalışan bir sosyetik hatundur :KK68:

Sırf başkasını kırmaya cekidiğinden soru-cesarette cesaret iddiamı yerine getirmemiştir :KK45:

Burada lucky baskan ve sanki pink de baskan yardımcısıdır :) geleni geçeni karşılar, herkesle ilgilenmeye çalışır :) Luckynin arkasını kollar :)

Luckyle aralarini bozmak icin yaptigim tahriklere kapilmaz :KK45:

Aile kavramına önem verir, namusuna düşkündür, namusuna zarar gelmesindense ölmeyi tercih eder, kocasına itaat eder ve hiç yalan söyleyemez :KK19:

Arada sırada beni dizginlemeye çalışır :KK45:

Genellikle evdedir çok geç uyur, genellikle de internet başındadır :)

Sohbeti güzeldir, muhabbeti, fikir vermeyi, insanları tanımaya çalışmayı sever :) bir problemin varsa mutlaka ilgilenir, dinleyip derdine derman olmaya çalışır :)

Akrep gibi sokmayan bir akrep burcu hatunudur :KK50::KK50:

(Ben öyle esprili konuşamam pek ya bu kadarıyla idare edin :))

Kendisini severim :) o da beni seviyor diye dusunuyorum :)

Sonradan ekleme//
Haa bu arada gunduz ben buralarda yokken benden bahsetmeyi pek sever :KK53:
Eklemeni görmemiştim:) seni unutturmamaya çalışıyorum millete daha ne istiyorsun:-)

PembeLokum PembeLokum ne yaptin kitap yazmissin. Iki- uc cumle listede uyenin yanina gelecek sekilde ekleme yapacagiz.

beratti beratti tanimasan da profiline girip atarsin. Kendisine de sorabilirsin.

Odevin amaci girmeyenleri kontrol edip listeden silmek, hem de kaynasip tanismak ve listeye bu bilgileri eklemek.

Abartmayi severim :KK45:

PembeLokum PembeLokum ne yaptin kitap yazmissin. Iki- uc cumle listede yanina gelecek sekilde ekleme yapacagiz.

Kız o kadar uğraşmış en espirili noktayı alıver :) geçmiş olsun. Bak benden uzak kalınca başına neler geliyor :)

X