☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Amaaa amaa ama pink :confused: İşlet çok yoğun bu ara hakedişlerim başladı başımı kaldıramıyom vallaaa:cry: Şirket internetinde sorun var dağ başı ora internet çeksinler mesai saatinde hiç çıkmıcam burdan görürsün:rolleyes:
:) Bak şimdi yeni bir ödevimiz var. İlk sayfada liste var ya. Altımızdakini espirli bir dille anlatcaz. Tanıtcaz. Ben seni tanıtcam sen Huy Meselesi Huy Meselesi İ. Ödevi pazara kadar yapmayan topikten silincek :)

Aaa neee güzeeel:KK45: Kim bulduu kim ?? Peki topiğin ası neden değişti pink?
Dün öyle oturuyorduk toplu kararla değiştik :) Güzel olmamaış mı böylede. Lucky buldu :)İşte gelmediğin için tanıyamıyorusun :) O yeni gitti daha gelir birazdan kaybolma sorular sorup tanımaya çalışırsın :) Bende seni nasıl anlatacağımı düşünüyordum :)

Dün öyle oturuyorduk toplu kararla değiştik :) Güzel olmamaış mı böylede. Lucky buldu :)İşte gelmediğin için tanıyamıyorusun :) O yeni gitti daha gelir birazdan kaybolma sorular sorup tanımaya çalışırsın :) Bende seni nasıl anlatacağımı düşünüyordum :)
Çok hoş olmuş canım beğendim:KK68: Ya gelemiyorum ki pink öyle sıkıltım ki bi yandan rahatsızım bi yandan işler ağırlaştı e bayram geliyor diye de sıkıştırıyorlar iyice:KK17: Ee o zaman sen sor ben söyliyiiim bu arda ben dilara 007 dilara :KK70:Luckycim sağolsun beni 007 yapmışş:cool:

Onemli degil canim fark etmemistim bile :)
Bende alındın sandım cevap geleyince:KK70:
Çok hoş olmuş canım beğendim:KK68: Ya gelemiyorum ki pink öyle sıkıltım ki bi yandan rahatsızım bi yandan işler ağırlaştı e bayram geliyor diye de sıkıştırıyorlar iyice:KK17: Ee o zaman sen sor ben söyliyiiim bu arda ben dilara 007 dilara :KK70:Luckycim sağolsun beni 007 yapmışş:cool:
Ben senle ilgili çoğu şeyi biliyorum sayılır :)

Sen bi özet geçiver hayrına :) Bende yemek faslını bitirip geleyim.
Tamam hemeen özet geçiyim bende yeneğe kaçcam :KK66: ben dilara inşaat mühendisiyim dağ bayır toz toprak içinde çalışıyorum bir yıllık evliyim mutluyum çok şükür mutfakla aram iyidir övünmel gibi olmasın genelde yemek yarışmalarını takip ederim burda çene çalmayı severim vaktim varsaa .. Modayı severim takip etmeye çalışırım alışveriş yapmayı severim param ollursa :KK66:) gezmeyi severim arkadaş canlısıyım ama sinirlenince de cadıyımdırrr bu kadarcık ha bide bebek istiyorum ama cesaretim yook

X