☀ ☁ ☂ ► кк ѕΩѕуєтєѕι кızℓαя уυя∂υ ◄ ◕‿◕

Sanada mı güvenemiycez :63: Fark etmez ki ben yemeği kilo durumuma göre değil eşimin yeme durumuna göre yapıyorum :) Ben yemeği az yeyip kenara çekiliyorum son:KK76::KK76::KK76:hemen yapıp gelıyorum :) sarmalar mantılar borekler el acması :KK15: sankı ben acıktım yemek yıcem canım opuyorum gel beraber yıyek senınkıde sogan ekmek ne bulursa artık :)

gün iyiydide bende değildi canım: ) ev sahibi topladı paraları: )
bende napayım, bieaz sonra evde işe kalkcam bir bu topiğimide okuyayım hızlıcada olsa dedim: )
sen nasılsın görüşmeyeli?
İyi yapmışsın, geldiğini beğeni butonuysa belli ediyorsun zaten :KK70:İyiyim bende takılıyorum işte kendi halimde, birazdan kalkıp mutfağa geçcem, yemek derdi bitmiyor:KK51:

Doktora sali gunu gittim. Simdilik bir sey yok ama son bir test kaldi, o da temiz cikarsa bir seyim yokmus pinko. :nazar:

Hatta imza toplayip attirmak istiyorum demis. :KK70:

çok şükür canım, çok sevindim: ) diğer sonucuda bekliyorum bende.

BU yu neden buyuk yazdin. :KK70:

Is gorusmesine gidicem, kafama yatarsa tabi. :KK53: Sen napcan.:KK69:

BU sana bir işaret: ))))):KK70::KK70:

Hadi hadi cok konusma birakacaksin adam gibi.:confused: Kafani sisirim her gun. :KK70:

Ben cikiyorum simdi hazirlanayim. :KK66:

hiç sıkıya gelemem ben: ):63::63::63::63:

Öpüşecek miyiz:KK70:

:KK70::KK70:

İyi yapmışsın, geldiğini beğeni butonuysa belli ediyorsun zaten :KK70:İyiyim bende takılıyorum işte kendi halimde, birazdan kalkıp mutfağa geçcem, yemek derdi bitmiyor:KK51:

:KK70:
aynen canım bitmiyor: )
kolay gelsin sanada canım, bende çıkayım işlerimi halledeyim, eşim gelir biraz sonra.
kocaman öpüyorum, görüşürüz yine:KK19::KK68::KK68::KK68:

X